Kolor beżowy streetwear?! Album!

Casualism Blog Moda Męska – Kolor beżowy streetwear?! Album!

Kolor beżowy w tym roku jest na skrajnie wysokiej fali. Wszędzie go pełno, każda szanująca się marka ma mnóstwo rzeczy dostępnych w sprzedaży w tej właśnie barwie, a jeśli nie ma – to klient zajrzy tam, gdzie takową rzecz w beżu kupi. Wszędobylskie płaszcze ogarnęły nie tylko blogosferę, ale także ulice miast i jest to bardzo, ale to bardzo ciekawe, bo jednak kolor beżowy jest kolorem zjawiskowym, więc z chęcią patrzę na jego rozprzestrzenianie się w tempie zastraszającym. Ale do rzeczy. Dzisiaj we wpisie długi, długi album, a w nim kolor beżowy i streetwear.

co7zKs4

Kolor beżowy, jak wspomniałem wyżej, swe macki rozciąga coraz szerzej, ale nie w stylu o jakim dzisiaj będzie wpis. Beż i camel został przez streetwear sprowadzony do roli koloru zdobiącego wyłącznie płaszcze oraz buty Timberland (typowe 6 inch) i ciężko przyuważyć jakąkolwiek inną rzecz ozdobioną tym właśnie kolorem. Czy słusznie? Przekonajcie się patrząc na dzisiejszy album, który z dumą określam jako genialny, bo skrajnie inspirujący.

sand

Okazuje się koniec końców, że świat kręcący się wokół streetwearu traci bardzo dużo na outsiderowej roli beżu. To kolor jeszcze nie „zrugany” poprzez stałą obecność na wszelkiej maści blogach czy tumblrach i zapewne wielu z nas chcących się w tym stylu wyróżnić powinno sięgnąć po cokolwiek innego niż płaszcz czy buty w kolorze beżowym. A Wy? Jak myślicie, czy beż i pochodne w postaci camelu mają szansę na stałe zagościć w szafie „streetwearowca” z prawdziwego zdarzenia? Czy kolor ten może stać się mainstreamowy?

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska

Kolor beżowy streetwear?! Album!
5 z 15 ocen

    ADD YOUR COMMENT