Kolor beżowy streetwear?! Album!

Casualism Blog Moda Męska – Kolor beżowy streetwear?! Album!

Kolor beżowy w tym roku jest na skrajnie wysokiej fali. Wszędzie go pełno, każda szanująca się marka ma mnóstwo rzeczy dostępnych w sprzedaży w tej właśnie barwie, a jeśli nie ma – to klient zajrzy tam, gdzie takową rzecz w beżu kupi. Wszędobylskie płaszcze ogarnęły nie tylko blogosferę, ale także ulice miast i jest to bardzo, ale to bardzo ciekawe, bo jednak kolor beżowy jest kolorem zjawiskowym, więc z chęcią patrzę na jego rozprzestrzenianie się w tempie zastraszającym. Ale do rzeczy. Dzisiaj we wpisie długi, długi album, a w nim kolor beżowy i streetwear.

co7zKs4

Kolor beżowy, jak wspomniałem wyżej, swe macki rozciąga coraz szerzej, ale nie w stylu o jakim dzisiaj będzie wpis. Beż i camel został przez streetwear sprowadzony do roli koloru zdobiącego wyłącznie płaszcze oraz buty Timberland (typowe 6 inch) i ciężko przyuważyć jakąkolwiek inną rzecz ozdobioną tym właśnie kolorem. Czy słusznie? Przekonajcie się patrząc na dzisiejszy album, który z dumą określam jako genialny, bo skrajnie inspirujący.

sand

Okazuje się koniec końców, że świat kręcący się wokół streetwearu traci bardzo dużo na outsiderowej roli beżu. To kolor jeszcze nie „zrugany” poprzez stałą obecność na wszelkiej maści blogach czy tumblrach i zapewne wielu z nas chcących się w tym stylu wyróżnić powinno sięgnąć po cokolwiek innego niż płaszcz czy buty w kolorze beżowym. A Wy? Jak myślicie, czy beż i pochodne w postaci camelu mają szansę na stałe zagościć w szafie „streetwearowca” z prawdziwego zdarzenia? Czy kolor ten może stać się mainstreamowy?

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska

Kolor beżowy streetwear?! Album!
5 z 15 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

6 Comments

   1. The-Bigwig Post author Reply

    Dokładnie tak, dobre spostrzeżenie. Palewave kręci się wokół jasnych barw, spranych i „lekkich”, więc jasny beż jak z powyższego albumu idealnie się w ten nurt wpisuje.
    Dobre oko i skojarzenie, plus dla Ciebie!

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Koniecznie info jak znajdziesz, też bym wziął 😉 Ale mam dość ciemną karnację i włosy, więc mogłoby być mdło.

 1. Perfumoholik Reply

  Beżowy, czyli moja trauma, z jednej strony jest mi w nim nie do twarzy, z drugiej bardzo go lubię. Nie mogę więc go nosić. Jedyne wyjątki to beżowe spodnie i buty, czyli dwa najmniej praktyczne elementy dostępne w tym kolorze.

 2. cat Reply

  super album :3 dolaczam sie do zainteresowanych pochodzeniem tych koszulek ze zdjecia :). to zupelnie nie na temat ale zastanawialem sie jakie spodnie powinienym założyć do swetera w białym kolorze (podobny do -http://m.zara.com/pl/pl/kolekcja-ss16/mężczyzna/swetry-i-kardigany/sweter-z-dekoltem-w-serek-c0p3183070.html). szczerze nie wiem co z nim zrobić, czarne spodnie wyglądają z nim poprostu nieładnie, szukałem pomocy chyba wszędzie więc szukam i tu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *