Kolor khaki oliwka w garderobie?! ALBUM

Kolor khaki oliwka w garderobie?! ALBUM – Casualism Blog Moda Męska

Są w męskiej modzie takie kolory, które mimo wielu lat bytności na rynku w dalszym ciagu są dobrym wyborem na wiele okazji. Są świeże, są ciekawe i naprawdę dobrze wyglądają w większości wypadków. Jednym z takich kolorów – choć nieco stłamszonym przez granaty i beże – jest piękna oliwka znana szerzej jako kolor khaki. To kolor zepchnięty na dalszy plan – ABSOLUTNIE bez sensu!

Kolor khaki oliwka w garderobie, kolor oliwkowy, kolor khaki dla faceta, męskie kolory w szafie, kolory khaki

Źródło – imgur.com – Podobna (naprawdę świetna w super cenie) z MANGO, i SUPERDRY

Czemu bez sensu? Bo kolorów świetnych dla mężczyzny jest jak na lekarstwo. Prócz oczywistych oczywistości jak poruszony wcześniej granat, beż czy jak biel istnieją też te mniej znane barwy, które jednocześnie w odbiorze są równie męskie. Kolor khaki znany jako oliwkowy to jeden z takich kolorów. Wywodzi się z wojny i tam też zaczął pojawiać się w głównej mierze. Masowe produkcje wyrosły jak grzyby po deszczu no i mamy – zachłyśnięcie się przez społeczeństwo porównywalne z zachłyśnięciem się niegdyś z jeansami. Kolor khaki wyrósł na buntownika. To jednak temat na jeden z następnych wpisów gdzie to rozprawię się z tym kolorem jak należy, jak to przystało na Bigwiga!

Kolor khaki oliwka w garderobie, kolor oliwkowy, kolor khaki dla faceta, męskie kolory w szafie, kolory khaki

Źródło – imgur.com – Podobne buty od CONVERSE lub VANS, spodnie firmy XXXX

Teraz jednak zapraszam Was na duży album, który zaprezentuje dobre zestawy obracające się wokół tego koloru. Pobudzi nieco apetyt i rozbudzi wyobraźnię przed dużym poradnikiem. Mam szczerą nadzieję, że album się spodoba, zobaczcie sami!

Po albumie stwierdzamy jednogłośnie – kolor oliwkowy wygląda rewelacyjnie w niektórych zestawieniach. Te zestawienia z inną barwą z pewnością wyglądałyby nieco gorzej, straciłyby nieco pewnego rodzaju ekskluzywności, w końcu ilu z naszych znajomych nosi oliwkowe rzeczy odliczając z tego wszędobylskie parki?! Można się mocno wyróżnić nosząc rzecz kolor khaki, nie będzie to jednak tandetne wyróżnienie się. Warto ten temat szerzej poruszyć, prawda?

Przeczytaj koniecznie ->  Marynarki męskie - RING JACKET - Album

Kolor khaki oliwka w garderobie?! ALBUM – Casualism Męska Moda Styl Blog

Adrian / The-Bigwig

Kolor khaki oliwka w garderobie?! ALBUM
4.9 z 33 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *