Koszula flanelowa męska - Casualism Blog Moda Męska Koszula flanelowa męska - Casualism Blog Moda Męska

Koszula flanelowa

Casualism Blog Moda Męska – Koszula flanelowa

Dzisiaj pokażę Wam zestaw nieco odsunięty od ostatnio widywanych na Casualism. Nieco koloru, nieco „życia” i zdjęcia w parku 😉 Pierwszoplanową rolę gra koszula flanelowa w ciekawym kolorze, iście wiosennym i miłym dla oka. Dzień był na tyle ciepły, że żal było nie skorzystać.

1 2

Jak więc widzicie na samym wierzchu flanelowa koszula (TUTAJ PORADNIK o koszulach flanelowych), której właścicielem stałem się maksymalnie przypadkowo. Mianowicie…dostałem ją gratisowo do pewnego, dość sporego zamówienia. Niektóre sklepy internetowe mają bardzo dobrze rozwiązany marketing. Nie zareklamuję 😉

3 4

Pod spodem koszulka t-shirt w totalnie minimalistycznym stylu, szara z dekoltem w szpic, z bardzo miłej w dotyku bawełny. Jako spodnia warstwa nadaje się bardzo dobrze, głównie ze względu na niewymuszony i nienarzucający się styl.

5

Na nogach jeansy w kolorze niemalże identycznym co koszulka. Spodnie te razem z koszulką dają efekt dobrej podstawy do tworzenia ciekawych zestawów przy użyciu mocniejszych kolorów czy wzorów.

6

A na stopach buty Kent Wang, które swoim minimalizmem dobrze wpisują się w mój niezaprzeczalnie równie minimalistyczny styl ubierania się. TUTAJ opisałem je bardzo dokładnie, ale dopiero teraz podczas wiosennych, ale ciepłych dni, mogę je nosić bez serca na ramieniu.

Koszula – All Saint, Podobna TUTAJ

Tshirt – Pull&Bear, Podobne wszędzie! TUTAJ i TUTAJ

Jeansy – Bershka, ale TE są podobne

ButyKent Wang (RECENZJA). Pamiętajcie, że po „rzucie” rozmiarów na stronie egzemplarze bardzo szybko znikają. Najbardziej oblegane rozmiary będą dostępne dopiero po 20 kwietnia.

7

 

The-Bigwig

Casualism – Blog Moda Męska

Koszula flanelowa
4.94 z 17 ocen

    ADD YOUR COMMENT