Marynarka tweed męska – KOLAŻ

Marynarka tweed męska – Casualism Blog Moda Męska

Wiemy wszyscy, że noszenie marynarki jest swoistą celebracją męskości. Nie ma zbyt wiele rzeczy w naszej garderobie aż tak męskich, aż tak dobrze wyglądających i zazwyczaj także podkreślających naszą sylwetkę w bardzo dobry sposób. Marynarka męska to właśnie jedna z takich rzeczy, ale bynajmniej nie tylko z tych powodów warto mieć ją w swojej szafie. Dzisiaj jednak podejdziemy do tematu w nieco inny sposób, mianowicie kolaż, a w niej marynarka tweed męska.

Marynarka tweed męska, męska marynarka tweedowa, męskie marynarka tweed, marynarka gruba, wełniana marynarka męska, męska marynarka z tweedu

Marynarka tweed męska, po co?!

To pytanie, na które odpowiem w jednym z następnych wpisów i nie mogę się tego doczekać. Mam ogromną chęć pokazać Wam, że noszenie rzeczy z „poprzedniej epoki” potrafi przysporzyć niemało radości. Wiedzą o tym faceci lubujący się w stylu eleganckim, ale jak z nami, niejako „dochodzącymi raz na czas” elegantami? Sam kreślę się jako mężczyzna, który zna moc marynarki i potrafi ją ujarzmić, ale jednak nie noszę jej na co dzień. Ten aspekt również w tym wpisie poruszę więc czekajcie na wpis. Tymczasem jednak zapraszam na wpis wprowadzający, a w nim jeden kolaż. Marynarka tweed męska, bo o niej mowa, to zdecydowanie część garderoby warta pokazania w tej roli.

Marynarka tweed męska, męska marynarka tweedowa, męskie marynarka tweed, marynarka gruba, wełniana marynarka męska, męska marynarka z tweedu

MarynarkaPIER ONE, SweterGANT (REVIEW), SpodnieKIOMI (MANGO), ButyPIER ONE, SkarpetySTANCE, TorbaPIER ONE (fajna aktówka od SOLIER)

W tym zestawie postawiłem na ziemiste barwy, które idealnie odnajdują się na wiosenną pogodę. Jak widzimy głównym kolorem składowym zestawu jest brąz i jego pochodne w postaci beżu. To kolorystyka, która równie dobrze jak na wiosnę radzi sobie i jesienią. Barwy naturalne i ziemiste świetnie radzą sobie właśnie podczas tych przejściowych pór roku, na równi z oliwką opisywaną W TYM WPISIE. Zestaw składa się z marynarki, której materiał przypomina tweed, nie jest niestety nim per se, jednak warto rozważyć jej zakup. Na nogach uzupełniając barwy marynarki warto przemyśleć beżowe spodnie w fasonie chino. Pod marynarkę warto zarzucić nieco rozjaśniający sweter, tutaj w kolorze bieli, który nieco rozbudzi stosunkowo ciemną górę nieco zmniejszając kontrast między właśnie nią, a jasnym dołem. Na stopach mamy ładne oksfordy z otwartą przyszwą oraz ciekawe skarpetki, które dodadzą nam nieco animuszu 😉 W dłoni często dzierżymy torbę. Ten model wpisuje się w kanon piękna i moim osobistym zdaniem wart jej aktualnej, niższej ceny. Cały zestaw to wypisz-wymaluj ziemistwe barwy idealne na wiosnę. Marynarka tweed męska w takim towarzystwie będzie świetnym wobrem, rozważcie jej zakup – a w cenie obniżej promocją tym bardziej.

Przeczytaj koniecznie ->  Warto kupić #3 - marynarka z He by Mango

MarynarkaPIER ONE, SweterGANT (REVIEW), SpodnieKIOMI (MANGO), ButyPIER ONE, SkarpetySTANCE, TorbaPIER ONE (fajna aktówka od SOLIER)

Marynarka tweed męska – Casualism Blog Moda Męska

Adrian / The-Bigwig

Marynarka tweed męska – KOLAŻ
4.8 z 39 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *