Marynarki Ring Jacket- ALBUM

Marynarki Ring Jacket- ALBUM – Casualism Męska Moda Blog

Moje oko cieszy wiele rodzajów ubrań. Od tych tanich, aż po niesamowicie drogie, od tych kolorowych aż po całkowicie monochromatyczne. I jedne i drugie potrafią wyglądać na tyle dobrze, że wywołują we mnie chęć dalszego zgłębiania. To uczucie zyskałem przeglądając album i marynarki Ring Jacket. Zobaczcie dlaczego ta firma święci sukcesy na arenie międzynarodowej.

marynarki ring jacket, marynarka ring jacket, ring jacket marynarki jakość

Firma ta powstała w połowie lat 1950-tych i póki co stale rośnie w siłę, pochodzi z Japonii (Osaka) i wdraża sporo kwitnącej wiśni wprost do Europy i nie tylko. Na zagranicznych jak i Polskich blogach zdarzają się zdjęcia ich produktów, z resztą są to produkty warte pokazania. W przeciwieństwie do masowo trzepanego asortymentu Suitsupply tutaj mamy raptem manufakturę, która w przeciwieństwie do Suitsupply nie może się znudzić. Widzimy więc niesamowitej jakości materiały i typowe dla Ring Jacket kształty jak i szycie. Wiele można wywnioskować ze zdjęć, jednak są to sprawy wazne dla promila z nas.

Poniżej zobaczycie dość wyraźnie z jakiego powodu ta marka i marynarki Ring Jacket zaczyna być utożsamiana z najwyższą jakością i najlepszą obsługą klienta. To, co powinniśmy również dojrzeć to naprawdę godne uwagi materiały. O ich naturalności oczywiście nie ma co wspominać, ale warto skrobnąć na temat wzorów. Jak widzicie Ring Jacket to firma, która już tak mocno „wbiła się” w gust i umysł konsumenta, że niektóre partie materiału możemy zobaczyć tylko i wyłącznie tam. Piękne kraty, cudowne i godne zazdrości kolory to jest to, co wyróżnia ją na tle innych firm tego pokroju. Oczywiście nie jest to firma na każdą kieszeń. Tak jak większość firm, które stały się znane na szerszym polu tak i ta musi się cenić i to nie tylko ze względu na pewnie rewelacyjną jakość. Ale także ze względu na rozpoznawalność i metkę, obecność we wszelkich mediach i chęć pożądania. Same te – jakże prozaiczne – powody mogą stanowić spory ułamek ceny Ring Jacket. Nie umniejsza to jednak ich jakości oraz projektom! A teraz zobaczcie zdjęcia, gdzie marynarki Ring Jacket pokazują to co potrafią najlepiej.

Ring Jacket II

Po zdjęciach mam nadzieję większość z Was dobrze wie co miałem na myśli tworząc laurkę tej marce. Mimo, iż na zdjęciach zwykle wszelkie marynarki wydają się „martwe” tak tutaj mamy je żywe i wręcz dynamiczne. Widzimy ich fajny wydźwięk nawet na zatrzymanych zdjęciach. Takie efekty osiągają jedynie te najdroższe i najznakomitsze firmy, w tym marynarki Ring Jacket. Zdecydowanie dobrze się na to patrzy, prawda?

Przeczytaj koniecznie ->  Album inspiracyjny - Buty creepers, creepersy

Adrian / The-Bigwig

Marynarki Ring Jacket- ALBUM – Casualism Męska Moda Blog

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *