Męskie inspiracje - KOLAŻE - Casualism Blog Moda Męska Męskie inspiracje - KOLAŻE - Casualism Blog Moda Męska

Męskie inspiracje, koszulki ze wzorem i styl rockowy

Casualism Blog Moda Męska – Męskie inspiracje, koszulki ze wzorem i styl rockowy

Dzisiaj trzy kolaże, jak to w sobotę, z jedną, aczkolwiek dużo znaczącą różnicą. Otóż wszelkie rzeczy, które zalinkowane zostały jako składowe poszczególnych zestawów – są na przecenie. Takie mamy czasy 😉 Tym razem zestawy mocno różniące się od siebie. Ciekaw jestem jak zareagujecie na ostatni, absolutnie różny od dwóch pierwszych.

k


1. Wzorzysta koszulka

1

Połączenie mocnych wzorów dla wielu z nas bywa zadaniem trudnym, ale nie niemożliwym. Jako, że za oknem mamy lato – to pora na mocne wzory absolutnie najlepsza – przychodzę więc z pomocą. Jedyna rada pomagająca zestawiać tak ciężką część garderoby to…zastosować tło w absolutnie neutralnych barwach i wzorach. Tutaj jak widzicie koszula jest we wzór hawajski, aczkolwiek bardzo ciekawy i nie tandetny. Na stopach zaś białe espadryle, które uzupełnią letni klimat, jak i dadzą ogromną dawkę komfortu cieplnego. Choć uwaga, pamiętajcie, że te buty nie są butami stricte do długich wycieczek. Raczej na krótkie przechadzki!

KoszulaSpodnie Buty Bransoletki Okulary

 

2. Wzorzysty t-shirt i (bardzo) krótkie spodenki

2

Tutaj, analogicznie do punktu powyżej mamy mocno wyróżniającą się koszulkę i ogólnie zestaw na jeszcze większe ciepło. Koszulka jest więc pozbawiona rękawów, a spodenki – cholernie krótkie. Tak krótkie spodnie warto nosić podczas naprawdę upalnych dni lata i to nie jako „codzienność”, a poza nią, gdy to wypoczywamy w parku czy przechadzamy się po mieście bez celu. Uzupełnienie w białe buty slip-on dodadzą zestawowi nieco pazura.

Koszulka Spodenki Buty Okulary

 

 

3. Styl rock w pełnej mocy

3

Ach, a ten zestaw jest moim ideałem na codzienność podczas gdy za oknem temperatura oscyluje wokół magicznej dyszki, a na niebie mamy chmury czy też brak słońca spowodowany późną porą. Zestaw w pełni rockowy, mamy więc kolorystykę pozbawioną kolorów innych niż czerń i odcienie szarości czy biel. Na wierzchu miejsce ma kurtka skórzana w fasonie biker. Pod spodem koszula w mocny, rzucający się w oczy wzór (jeszcze lepiej gdyby posiadała mocny nadruk zwierzęcy). Na nogach czarne jeansy z dużymi dziurami na kolanach, a na stopach – kupione przeze mnie niedawno buty w świetnej cenie. Buty są na moim INSTAGRAMIE oraz FACEBOOKU.

Kurtka Koszula Jeansy Buty Okulary

 

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog Moda Męska

Męskie inspiracje, koszulki ze wzorem i styl rockowy
4.67 z 12 ocen

    ADD YOUR COMMENT