Luźne ubrania ALBUM - Casualism Blog Moda Męska Luźne ubrania ALBUM - Casualism Blog Moda Męska

Męskie inspiracje – Workwear, luźne ubrania

Casualism Blog Moda Męska – Luźne ubrania, album

Rzadko na Casualism goszczą luźne ubrania, ubrania komfortowe. Nurtem, który takie ubrania wprost ubóstwia, to Workwear. A czym ten workwear w ogóle jest? To styl, w którym pierwsze skrzypce grają rzeczy z rodowodem roboczym. Dzisiaj album przedstawiający co ciekawsze stylizacje w tym stylu.

5rXqMPw

Jak widzicie materiały nie grzeszą lekkością. Są ciężkie, mocne, wytrzymałe – wręcz siermiężne i potrafiące przeżyć właściciela. Ale tak być powinno, bo czyż nie głupim byłoby pracować w materiałach lekkich i delikatnych? Ten styl łączy w sobie głównie denim (w wersji raw i selvedge – TUTAJ poradnik) i grube tkaniny wełniane. Zwykle uzupełniane przez wysokie trzewiki z jak największymi śladami zużycia. By wyrobić sobie zdanie zapraszam na poniższy album.

Loose workwear

Co sam o tym stylu myślę? To absolutne przeciwieństwo tego, co uwielbiam w ubiorze. To rzeczy szerokie, maksymalnie niedopasowane, choć dające praktycznie nieograniczoną swobodę ruchów. Nie uważam tego stylu za mojego życiowego kompana, choć nie przeszkadza mi to w docenianiu ciekawych zestawów. Dawka czegoś innego jest dawką mam nadzieję ciekawą dla wszystkich.

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Męskie inspiracje – Workwear, luźne ubrania
5 z 9 ocen

    ADD YOUR COMMENT