Męskie inspiracje – Workwear, luźne ubrania

Casualism Blog Moda Męska – Luźne ubrania, album

Rzadko na Casualism goszczą luźne ubrania, ubrania komfortowe. Nurtem, który takie ubrania wprost ubóstwia, to Workwear. A czym ten workwear w ogóle jest? To styl, w którym pierwsze skrzypce grają rzeczy z rodowodem roboczym. Dzisiaj album przedstawiający co ciekawsze stylizacje w tym stylu.

5rXqMPw

Jak widzicie materiały nie grzeszą lekkością. Są ciężkie, mocne, wytrzymałe – wręcz siermiężne i potrafiące przeżyć właściciela. Ale tak być powinno, bo czyż nie głupim byłoby pracować w materiałach lekkich i delikatnych? Ten styl łączy w sobie głównie denim (w wersji raw i selvedge – TUTAJ poradnik) i grube tkaniny wełniane. Zwykle uzupełniane przez wysokie trzewiki z jak największymi śladami zużycia. By wyrobić sobie zdanie zapraszam na poniższy album.

Loose workwear

Co sam o tym stylu myślę? To absolutne przeciwieństwo tego, co uwielbiam w ubiorze. To rzeczy szerokie, maksymalnie niedopasowane, choć dające praktycznie nieograniczoną swobodę ruchów. Nie uważam tego stylu za mojego życiowego kompana, choć nie przeszkadza mi to w docenianiu ciekawych zestawów. Dawka czegoś innego jest dawką mam nadzieję ciekawą dla wszystkich.

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Męskie inspiracje – Workwear, luźne ubrania
5 z 9 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

8 Comments

 1. Marcin Reply

  inspiracji można czerpać z tego całą masą. przy odpowiednio spasowanych ubraniach to nabiera sensu

  1. The-Bigwig Post author Reply

   KarloS. Wystraszyłeś mnie. Przyszedł mail z komentarzem i byłem pewien, że napisałeś go na wpisie z jakimś moim zestawem 😉

 2. Paf Reply

  Błagam, nie dawaj galerii w formie slajdów tylko jeden obrazek pod drugim. Będzie się o niebo lepiej oglądać.

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Niestety imgur nie dopuszcza innej możliwości. Gdybym je wrzucał na własny serwer to parę dni i po stronie 😉

  2. KarloS Reply

   Paf, mnie też irytują galerię, gdzie muszę się wysilać, aby zobaczyć więcej, zwłaszcza, że czytam/przeglądam blogi najczęściej na tablecie.

   Tu na szczęście w okienku galerii możesz kliknąć u góry po lewej na logo „imgur” lub w prawym górnym rogu jest ikonka trybu z opisem „Actions” i gdy na nią klikniesz i wybierzesz „View album on imgur”, w obu przypadkach przechodzisz do galerii w formie jednej strony.

   1. The-Bigwig Post author Reply

    A widzisz, zapomniałem. Będę dawał teraz widoczne linki do imgura bezpośrednio.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *