Na luzie. Rozpięta koszula

Casualism – Moda Męska Casual – Rozpięta koszula

Siema!

Dzisiaj zaprezentuję Wam zestaw skrajnie prosty, neutralny i łatwy – główny aktor to moja ulubiona, rozpięta koszula jeansowa. Jednocześnie jest to zestaw, który śmiało możemy użytkować na wyjście „miastowe” w rejony klubów, czy barów, choć do tych ostatnich miejsc zalecam inny kolor spodni 😉 Przerobiłem też zdjęcia w sposób inny niż zwykle. Zdecydowałem, że ich początkowa, dość średnia jakość, nie była zbyt wyjściowa i nie nadawała się na Blog.

Mam na sobie cieniuteńką koszulę chambray, która idealnie skomponowała się ze spodniami, które notabene są moim nowym nabytkiem. Ze względu na swoją gramaturę sprawowała się dobrze na ciepłą, acz niepewną aurę za oknami jaka towarzyszyła nam w dniu robienia zdjęć. Podwinąłem rękawy. Z wiadomych z resztą względów – było ciepło, ale pochmurnie. Oczywiście rozpiąłem ją nisko.

Na nogach spodnie w kolorze dla mnie bliżej nieokreślonym. Jest to chyba po prostu jakiś odcień różu. Podoba mi się. Rzecz, której dawno nie miałem w swojej szafie – czyli nieszablonowy kolor spodni. Już teraz mogę stwierdzić po ich zakupie – że dalej wolę granaty, beże i wszelakie ich odcienie. Choć odskocznia w postaci „metroseksualnego” koloru jest dla mnie ciekawa i warta poświęcenia nań paru słów. Bo fakt jest faktem, kolor można odczuć jako iście kobiecy.

A na stopach beżowe, zamszowe loafersy z Zary. Są wygodne, łatwo je dopasować do reszty stroju ze względu na neutralny kolor i dobrze się prezentują. Tak wiem, to Zara, ale co z tego? Prawda jest jedna. Im więcej masz butów, tym rzadziej użytkujesz daną parę. Wtedy częstotliwość użytkowania butów spada na łeb na szyję, skutecznie wydłużając okres, podczas którego możemy się cieszyć ich nieskazitelnym wyglądem. Cóż, zakup butów nie musi być podyktowany tylko chęcią ich posiadania a wymiarem praktycznym, choć to tylko takie tłumaczenie sumienia 😉 jednocześnie minusem posiadania wielu par obuwia jest to, że nieprędko dostaną wygląd „worn-in” (jakby znoszone), jeśli oczywiście go lubimy.

Wielbię.

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Na luzie. Rozpięta koszula
5 z 6 ocen

    ADD YOUR COMMENT