Dwurzędowa marynarka - Casualism Blog Moda Męska Dwurzędowa marynarka - Casualism Blog Moda Męska

Dwurzędowa marynarka

Casualism Blog Moda Męska – Dwurzędowa marynarka

Dzisiaj we wpisie dwurzędowa marynarka w zestawieniu dość…niecodziennym, bo połączyłem ją ze spodniami critters (jak je zrobić? TUTAJ poradnik). Całość zestawu ciężka jest dla mnie do sklasyfikowania, bo zarówno marynarka, jak i w szczególności spodnie nie są absolutnie eleganckie. Buty wtórują, koszula także. Co dalej?

1 2

Marynarka dwurzędowa na zawsze będzie dla mnie synonimem „fajności„. Strasznie lubię ich formę, dużą ilość guzików i fakt jak leżą na ciele oraz oczywiście – rzadko pojawiają się na ulicy, wzbudzając dość szczególnego rodzaju sensację. Taką wiecie. Przyjemną.

3 4

Pod marynarką koszula wykonana z najcieńszego chambray’u (denimu) jaki dane było mi spotkać i tym samym zakupić. Koszula jest niezwykła, bo mimo jej skrajnie swobodnego charakteru bardzo dobrze radzi sobie w bardziej eleganckich zestawieniach. Taki prztyczek w nos dla koszuli bardziej eleganckiej, która nie może się czuć „jedyna i najważniejsza” przy tworzeniu eleganckich zestawów.

5 6

Na nogach spodnie critters DIY (TUTAJ opisałem jak wykonać je własnoręcznie), które przestałem totalnie nosić. (Nie!) stety schudłem mocno w udach i stały się jak na mój gust sporo za szerokie i nie umiem tego faktu ukryć. Mimo ich niezaprzeczalnego uroku źle się w nich czuję i nie będą często przeze mnie użytkowane. Gwoździem do ich zalegania w szafie są przeszkadzające w zwężeniu nadruki, które dosłownie likwidują tą możliwość. Zwęziłem je jakiś czas temu o tyle, o ile mogłem. Teraz koniec, finito, więcej się nie da.

8

A na stopach widzimy derby z granatowego zamszu. Po zakupie cechował je kolor musztardowy, by po malowaniu osiągnęły miły dla oka granat, który…ciężko mi używać 😉 Ale ten fakt siedział mi w głowie już przy farbowaniu. To buty „od święta„. (TUTAJ wpis o farbowaniu tego typu obuwia)

7

Bransoletki w postaci plecionki kolorowej pochodzą z HeSheBracelets, a skórzany rzemyk od Mollie.

Marynarka – TK Maxx, Podobna TUTAJ

Koszula – Dutti, Podobna jest TUTAJ

Spodnie – DIY

Buty – TK Maxx, Podobne TUTAJ

BransoletkiHeSheBracelets, Mollie

9

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Dwurzędowa marynarka
5 z 26 ocen

    ADD YOUR COMMENT