Niebieskawo – marynarka sztruksowa

Casualism – Moda Męska Casual – Marynarka sztruksowa

Hej Panie i Panowie!

Wracam po czasu wysupłaniu. Niestety ostatnio nie grzeszę jego nadmierną ilością (niestety – w kwestii Bloga, -stety, gdyż fakt ten w moim życiu bardzo mi odpowiada). Siłą rzeczy ostatni post był bardzo, bardzo dawno temu. W przypadku internetowych mediów jest to wręcz szmat czasu. Węgiel. Ale tom Ci ja. Dzisiaj marynarka sztruksowa.

Mam na sobie niebieską marynarkę w wąski sztruks. Wiadomo, jako że to marynarka bawełniana to gniecie się na potęgę. Takiej też marynarki szukałem. Nieformalnej, casualowej. Jej wygląd odpowiada mi więc w 100%. W dodatku jest to jakiś mega wintydż firmy Hugo Boss, a wolę zdecydowanie taki wybór, niźli marynarka z HMu. Niestety, w ramach jej świetności posiada rzecz nieświetną. Wypełnienie ramion. Nie lubię, ale jest. Trudno. Do polubienia, bądź przerobienia. Wybór na przyszłość. Mankiety sobie podwinąłem. Podwinąłem. I tyle.

Pod marynarką koszula z jeansu, oczywiście button down. Pod szyją zawiązany knit jedwabny, który konkretnie fajnie się wiąże i można zrobić węzeł taki, jaki chcemy. Zawiązałem go tak, żeby wąska część ładnie układała się obok głównej – szerszej części czasami wręcz będąc obok niej.

Na nogach spodnie, na stopach skarpetki, na skarpetkach buty. Na butach nano protector. Brudu brak. Fakt. Bransoletki hand made.

Zdjęcia wykonane po całym dniu więc siłą rzeczy ciuchy mocno się pomięły 😉 Ma to swój urok.

Jak Wam mijają tygodnie? Git majonez? U mnie tak. Blog nieco zarósł krzakiem, ale już podcinam. Ogólnie zima nam minęła. Teraz start wiosenny. Ciepło, przyjemnie i coraz bliżej cholernie gorącego lata. Bliżej upałów…a to nie mój konik. A czy Wy lubicie upały? Lubicie jak pot spływa Wam po plecach mimo braku jakiegokolwiek wysiłku? Ja, przyznam Wam, nie lubię. Ale znajdziemy i dobre tego strony. Będziemy opaleni. Oj, a to już moja domena dzięki ciemnej karnacji. Będziemy pływać w otwartych akwenach. Ehh…co za zmiana w raptem parę, krótkich tygodni.

Casualism – Moda Męska Casual

~The-Bigwig

Niebieskawo – marynarka sztruksowa
3.67 z 6 ocen

    ADD YOUR COMMENT