Inspiracje męskie - H&M - Casualism Blog Moda Męska Inspiracje męskie - H&M - Casualism Blog Moda Męska

NOWOŚĆ! – 3 Propozycje Zestawów – Inspiracje Męskie

Casualism Blog Moda Męska – Inspiracje Męskie – H&M

Nadszedł dzień ciekawy, w którym zdecydowałem by co sobotę pokazywać Wam pewne zestawienia, które uważam za udane i stworzyłem sam na zasadzie kolażu. Powstała więc nowa kategoria moich wpisów i to taka, którą możecie przenieść na własne życie. Bo zdecydowałem również, by rzeczy które w tych wpisach będę prezentował – były dostępne na każdą kieszeń, prócz jednej lub dwóch rzeczy, na które wydać trzeba nieco więcej. Będą więc marki niedrogie, marki łatwo osiągalne w kwestii zarówno logistycznej, jak i miejmy nadzieję – cenowej. Dzisiaj w pierwszym rzędzie frontu staje znany koncern H&M, a w jego ramach stworzyłem trzy niezwykle podobne do mojego stylu zestawy. U dołu znajdują się linki źródłowe wszystkich rzeczy, a każdy z nich okraszony jest moimi słowami oceny i opinii.

Mam nadzieję, że nowa kategoria będzie dla Was niezwykle ciekawa. Jeśli myślicie inaczej, bądź chcecie wyrazić aprobatę – napiszcie to proszę w komentarzach. Wszelkie sprawy związane z Casualism lubię uzgadniać z Wami, bo to dzięki Wam Casualism rośnie na jeden z bardziej znanych w blogowej atmosferze stron o męskim stylu. Zaczynajmy więc!


 1. Zestaw z nutką ekstrawagancji w stylu YSL

 

1

Styl najbliższy memu, który nosiłbym codziennie nie dając innym rzeczom z szafy szans na zaistnienie. Bardzo ciemna kolorystyka to główny „element” tego stroju, który przez wręcz absolutny brak pozostałych barw tworzy ciekawą atmosferę, znaną dla mnie dzięki Saint Laurent Paris. Dzięki bardzo ciemnej, nieciekawej kolorystyce naszej jesieni kolor czarny wygląda absolutnie zachęcająco. Niestety, H&M i ciekawe buty ze skóry to rzadkość nad rzadkości. Ale jako, że tworzymy dzisiaj zestawy wyłącznie ze składowych firmy H&M – musiałem użyć poliuretanowych.

KurtkaBluzaSpodnieRękawiczkiButy


2. Zestaw typu „leather dressed-up”

 

3

Kurtki skórzane są jednym z moich ulubionych atrybutów męskiego ubioru. Tym zestawem chciałem pokazać Wam niezwykle ciekawą propozycję, której całość wyróżni się na tle typowych zestawów codziennych. Użycie spodnie w kant, dość eleganckich butów schowanych pod nie, oraz minimalistycznego swetra daje świetną pozycję startową do kurtki skórzanej noszonej w (dość) elegancki sposób.

KurtkaSweterSpodniePasekButy


3. Zestaw na jesienną chlapę i niestałą pogodę

2

A to już zestaw użytkowy, codzienny i niewymagający umiejętności czy dużej odwagi w jego noszeniu. Większości z nas zestaw ten będzie służył jako „everyday-shit” i uzupełniony w torbę z bawełnianego płótna, bądź zużytej skóry będzie nie tylko miły dla oka, ale także komfortowy i stylowy. Spodnie nieco podwińmy niechlujnie, ukazując część wysokiej cholewki.

KamizelkaSweterSpodnieButySkarpetkiRękawiczkiPasek

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

NOWOŚĆ! – 3 Propozycje Zestawów – Inspiracje Męskie
4.88 z 8 ocen

    ADD YOUR COMMENT