Puchowa Kamizelka na wiosnę? - Casualism Moda Męska Puchowa Kamizelka na wiosnę? - Casualism Moda Męska

Pełna warstwa – Puchowa Kamizelka

Casualism – Moda Męska Casual – Puchowa Kamizelka

Siema!

Dzisiaj wpis zwarstwowiony i puchowa kamizelka. Lubię ten typ ubioru. Taki, przy użyciu którego mogę na siebie włożyć wiele rzeczy. Dużo zdjęć!

Czytaj dalej
 

 
 
Co mam na sobie widzicie na pierwszy rzut oka. Po raz n-ty kamizelka gra pierwsze skrzypce, przed czym przestrzegałem, więc nie życzę sobie na ten temat żadnych dygresji 😉 Kamizelka to jeden z lepszych sposobów na okrycie jesienne. Przy jej użyciu łatwo regulować temperaturę, nie ma problemu z jej magazynowaniem i dopasowaniem do reszty stroju. W dodatku jeśli kamizelka jest nieszablonowa – to doda do zestawu pazur, wzbudzi sensację. Większość społeczeństwa porusza się w kamizelkach błyszczących, które owszem, są ładne, ale mocno opatrzone. Dlatego prywatnie zawsze szukam matowym, najchętniej z wełny.
Pod swetrem koszula, którą na moim Blogu widzieliście raptem raz. Spokojnie, traktujcie ją jako neutralizację nadmiaru kamizelki ;). Podoba mi się wzór, podoba mi się faktura. Niestety z jej użyciem są problemy, strój dopasować musimy pod nią. Jej wzór generuje sporej wagi trudności, zarówno w doborze dołu zestawu, jak i okrycia wierzchniego. U mnie gaszenie koszuli przypadło na gładką kamizelkę, która skutecznie przygasza wzór. A pod koszulą widzimy koszulkę t-shirt, której szary kolor nawiązuje do kamizelki. Był to celowy zabieg i wyszedł tak, jak wyjść powinien. Jego rolą było dodanie kolejnej warstwy koloru oraz faktur. Jak widzicie rozpiąłem jej dół, oraz górę, by części t-shirtu wyglądały z jak największej ilości „zakamarków” rozbudzając je.
Na nogach spodnie cargo od Pull & Bear. Jedne z lepszych krojów, oraz kolorów, które miałem okazję przygarniać do swojej garderoby. W dodatku cena 59 zł skutecznie mnie do tego zachęciła.
Buty to Karhu Fulcrum Star. Bardzo wygodne. Szczerze mówiąc nie spotkałem się nigdzie indziej z butami z całkowicie gładką, gumową podeszwą. Świetnie się w nich chodzi.

Na lewej ręce najnowszy prezent (a właściwie trzy) od bardzo miłej Pani Magdy ze sklepu Mollie.pl.
Nie będę szukał na siłę wad. Przyznaję wszem i wobec, że bransoletki wywołały u mnie świetne wrażenie. Niczego ponad to co otrzymałem nie mogłem oczekiwać i moje potrzeby zostały zaspokojone w stu procentach. Staranne wykonanie, fajny dobór składowych i fabrykatów każdej kolejnej bransoletki. Jako, że wszystkie robione są ręcznie – dostajemy fajny, ręcznie robiony detal, który czasami może stylizację wyciągnąć na wyższy pułap. Dzięki customizacji dostajemy dokładnie to, czego chcemy, w dodatku wykonane z egzotycznych półproduktów. W kwestii samopoczucia nie ma rzeczy przyjemniejszej niż nawet sama świadomość posiadania rzeczy, której ktoś poświęcił serce i swój czas wykonując ją starannie i z pełnią zaangażowania. Dodajcie stronę do ulubionych i przy okazji zakupów dodatków nie omijajcie jej. Proponuję także zwracać uwagę na nowości, bo przekazałem Pani Magdzie parę informacji, które może znajdą odzwierciedlenie w asortymencie. Dodam także, że pudełko i pakowanie przynosi na myśl ekskluzywne zakupy w bardzo renomowanych salonach. Nie ma nic gorszego niż świetny produkt wrzucony bezpłciowo w otchłań szarego pudełka czy papieru pakowego. Tutaj jest tak, jak być powinno i jeszcze lepiej. Jestem zadowolony!

 
Moje:
Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Pełna warstwa – Puchowa Kamizelka
4.5 z 2 ocen

    ADD YOUR COMMENT