Promocja za kod bonusowy – czy się opłaca?

Promocja za kod bonusowy – czy się opłaca?

Nie ma co do tego żadnych wątpliwości – Polacy kochają promocje! Chętnie przeglądamy gazetki i ulotki, ściągamy na telefony specjalne aplikacje zakupowe, coraz częściej korzystamy też z kodów promocyjnych dostępnych w Internecie. Czy jednak związane z nimi oferty są na pewno atrakcyjne? Przekonajmy się.

Artykuł zewnętrzny / treść nadesłana

Według badań przeprowadzonych przez portal ceo.com.pl, aż 97% Polaków przyznaje się do korzystania z promocji podczas codziennych zakupów. Aż 44% z nich można określić mianem tzw. promo hunters, czyli osób, które aktywnie szukają najbardziej atrakcyjnych ofert. – Zakupy to nieodłączny element codziennego życia. Większości żywności nie wytwarzamy, a kupujemy. Podobnie jest z naszymi ubraniami, kosmetykami czy sprzętem elektronicznym. Z przeprowadzonego przez nas badania wynika, że co czwartemu Polakowi zakupy sprawiają przyjemność, a co piąty lubi je, gdy może skorzystać z promocji. Widać zatem, że spora grupa podchodzi do zakupów z dużą sympatią, a atrakcyjne oferty tylko zwiększają odczuwaną przyjemność kupowania. Pewnie dlatego niemal każdy Polak przyznaje się do korzystania z promocji, wyprzedaży i to niezależnie od kategorii zakupowej – powiedział Maciej Tygielski z firmy MyShop.mobi, cytowany przez portal gazetaolsztyńska.pl.

Jedną z najnowocześniejszych form promocji dostępnych w Internecie są kody promocyjne – sprawdźmy, jakie konkretnie korzyści się za nimi kryją!

Zakupy z kodem – co można zyskać?

Kod promocyjny to po prostu określony ciąg liter i/lub cyfr, czasem także konkretne słowo, które wpisuje się we właściwe pole podczas finalizacji transakcji i dzięki temu zyskuje pewne korzyści.

Dla przykładu – kod promocyjny Media Expert (sieć sklepów ze sprzętem RTV/AGD) pozwala przy zamówieniu minimum pięciu produktów otrzymać najtańszy z nich za symboliczną złotówkę. Zakupy trzeba zrobić przez stronę internetową sklepu. Kod rabatowy 10 zł na zakupy w aplikacji mobilnej przygotowała sieć Empik – wystarczy pobrać aplikację mobilną sklepu, zrobić zakupy za minimum 129 zł i wpisać kod w koszyku zamówienia. Aby otrzymać kod rabatowy 15% od marki Adidas na pierwsze zakupy, należy jedynie zapisać się do newslettera. Kod ważny jest przez 4 tygodnie od otrzymania. Kod rabatowy -40% na ubezpieczenie domu przygotowała dla swoich klientów firma ubezpieczeniowa Link4. Z kolei kod promocyjny 15% taniej na zamówienie jedzenia w nowej restauracji oferuje PizzaPortal.

Jedną z odmian kodów promocyjnych są kody bonusowe dostępne u legalnych bukmacherów. Każdy legalny bukmacher przyznaje swoim nowym klientom tzw. bonus powitalny, czyli premię za to, że założył u niego konto. Zazwyczaj przyjmuje on postać bonusu od depozytu, przyznawanego w chwili dokonywania przez gracza wpłaty na konto. Kod bonusowy wpisany w odpowiednie pole podczas rejestracji, umożliwia zwiększenie przyznawanego przez bukmachera bonusu.

Dla przykładu – wykorzystanie podczas rejestracji w zakładach bukmacherskich forBET kodu promocyjnego do bonusu (z freebetem i zakładem bez ryzyka) pozwala uzyskać – oprócz standardowego bonusu od depozytu do 2000 zł – także extra bonus 80 zł, cashback 100 zł i darmowy zakład 30 zł. W firmie Fortuna kod LEGALSPORT umożliwia uzyskanie bonusu 100% od pierwszej wpłaty do 2000 zł, zakładu bez ryzyka o wartości 210 zł oraz freebetu o wartości 20 zł. Kod LEGALSPORT wykorzystany podczas rejestracji u bukmachera TOTALbet zapewnia nowym klientom bonus od pierwszego depozytu do 5000 zł oraz paczkę freebetów na 50 zł.

Jak widać, promocje związane z kodami rabatowymi oraz bonusowymi mogą być naprawdę atrakcyjne. Warto więc ich szukać i z nich korzystać, a dzięki temu – oszczędzać i zyskiwać!

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

  1. ByłyCzytelnik Reply

    Kiedyś można było serio poczytać tu ciekawe rzeczy.Szkoda,ze poszedłeś w jakieś gówniane współprace zamiast robienia dalej rzeczy w, których jesteś mocny(stylizacji,poradników).

    1. The-Bigwig Post author Reply

      Chętnie odpowiem. Otóż ludzie z reguły rzadko poklepią po ramieniu jak wpis im się spodoba czy też wezmą z niego inspirację bądź przekażą dalej – zazwyczaj za to z dużą chęcią wytykają nawet najmniejsze możliwe błędy, nawet na siłę. Taka jest ludzka natura. Raczej na pewno (choć też nie mam pewności, nie mam siły szukać) również i Ty napisałeś do mnie po raz pierwszy wytykając mi błąd. Nie mam o to żadnych pretensji, ale chciałbym żebyś przekonał się na własnym przykładzie, że człowiek odzywa się wtedy, kiedy ma jakiekolwiek „ale”. Straciłem tym samym bardzo mocno wszelką chęć do pisania, tworzenia tekstów i przygotowywania długich i wyczerpujących poradników. Mimo, iż dany wpis z pewnością przeczytałoby dziesiątki tysięcy osób (pewnie zadowolonych choćby w części), to najwięcej głosu niestety przypadnie tym, którzy znajdą źle wstawiony przecinek bądź niewielki błąd w linku. Dzięki za skądinąd pozytywne słowo o poprzednich moich wpisach, doceniam 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *