Wyprzedaże - jak sprawić by trwały cały rok - Casualism Blog Wyprzedaże - jak sprawić by trwały cały rok - Casualism Blog

Wyprzedaże – jak sprawić by trwały cały rok?

Casualism Blog Moda Męska – Wyprzedaże – jak sprawić aby trwały cały rok ?

Nie jest łatwo. Żyjemy w zabieganym świecie, a pensje w naszym kraju raczej nie zachęcają do rozrzutnych zakupów. Jak więc sobie poradzić ze skompletowaniem ulubionej garderoby tak aby na koniec miesiąca nie wylądować w kolejce po chwilówkę…Oczywistym rozwiązaniem są wyprzedaże, ale jak sami wiemy asortyment tam prezentowany często odbiega od naszych oczekiwań, a i ja sam przyznam szczerze nie jestem fanem biegania i wyrywania sobie z rąk przecenionych ubrań. Dodatkowo wyprzedaże mają to do siebie, że największe są tak naprawdę dwa razy w roku, ale czy na pewno…

Przyznam szczerze, że sam preferuję zakupy online – brak tłumów, kawa obok komputera oraz duże, dobrze prezentujące asortyment zdjęcia (asortyment w największym sklepie stacjonarnym nie obejmuje nawet 50% kolekcji danego sklepu), do tego wszystko często uzupełnione darmową dostawą.

Wpis sponsorowany

główna

Ostatnio natrafiłem na serwis, którym muszę się wręcz z Wami podzielić

Aplikacja madamSale.com kryje za sobą genialną w swej prostocie funkcjonalność – pobieracie sobie „przycisk” i od tego momentu cokolwiek kiedykolwiek spodoba się Wam w sklepie online, klik… i wybrany produkt ląduje w Waszej „szafie”. Od teraz aplikacja będzie codziennie sprawdzać cenę Waszej rzeczy i poinformuje Was mailowo o jej obniżce. Co jest najciekawsze, okazuje się że przeceny w sklepach trwają cały rok (mniejsze lub większe), tylko kto by miał czas i siłę sprawdzać to co chwilę. Nie sugerujcie się typowo kobiecą nazwą, aplikacja kierowana jest również do męskiego grona użytkowników.

W przeciwieństwie do licznych serwisów z kodami rabatowymi czy też klubów zakupowych w madamSale.com nie dostaniecie żadnego niechcianego newslettera czy też nachalnych maili, jedynie mail z informacją, że Wasza upatrzona kurtka, buty, koszula czy też spodnie są teraz do kupienia np. 100 zł taniej! Genialne!

DSC04259

Jak używać ?

Rejestracja jest darmowa i nie wymaga podawania żadnych wrażliwych informacji, których podawać nie chcemy. Po rejestracji wchodzimy w zakładkę pobierz przycisk, a następnie przeciągamy go na pasek zakładek w naszej przeglądarce. W zależności jakiej przeglądarki używamy 5 sekundowy film instruktażowy pokaże nam jak to zrobić. Jak dla mnie plusem jest to, że nie trzeba niczego instalować, bo nie jestem fanem takich rozwiązań. I to tyle zachodu.

Od teraz, kiedykolwiek będziemy przeglądać sklepy online (jak Zara, H&M, Zalando czy wiele innych) gdy tylko nam coś wpadnie w oko, klikamy w przycisk, następnie pokazuje nam się okienko i przycisk „dodaj do szafy”.

Dodawanie produktow do szafy

 

W ten sposób kompletujemy sobie wypatrzoną garderobę w ustalonych przez nas kategoriach, tak jak możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach:

Kurtki - moja wirtualna szafa

Marynarki - moja wirtualna szafa

Naprawdę zachęcam Was do zapoznania się z aplikacją :

http://madamsale.com

Ze swoich źródeł wiem, że w przyszłym miesiącu planowana jest aplikacja mobilna, która jeszcze bardziej ułatwi dodawanie naszych ulubionych produktów. Nie wiem jak Wy ale ja uważam, że to rewelacyjna aplikacja do zakupów online 😉

 

The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Wyprzedaże – jak sprawić by trwały cały rok?
4.96 z 24 ocen

    ADD YOUR COMMENT