Skórzana pilotka męska - Casualism Blog Moda Męska Skórzana pilotka męska - Casualism Blog Moda Męska

Skórzana pilotka

Casualism Blog Moda Męska – Skórzana Pilotka

Skórzana pilotka to mój zakup już sprzed niecałego roku. Mimo upływu czasu jej użytkowanie sprawia mi niemało radości. Dzisiaj właśnie ta kurtka, a pod nią gruby kardigan wełniany. Było mi ciepło!

1 2

Ciepło jak ciepło, odkryte części ciała dalej dostają dość bolesną dawkę zimna, ale ile można osiągnąć – z tego trzeba się cieszyć. Kurtka skórzana typu bomber / pilotka – to mój wybór pierwszej wody na chłód i niepogodę. W dniu robienia zdjęć aż się prosiła o jej pierwsze tej jesieni użycie. Całość wykonana z genialnej w dotyku skóry o bardzo ciekawym odcieniu kolorystycznym. Nie jest „idealna” w pełnym tego słowa znaczeniu, ale brakuje jej do tego bardzo niewiele. Wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie i jakości skóry czy samego szycia nie ma co porównywać z jakością firmy Asos. Ta kurtka jest produkcji Massimo Dutti.

3 4

Pod spodem gruby, zapinany na zamek kardigan męski, czyli rzecz również używana dość często. Problemem jedynie jest użyty zamek błyskawiczny, który mimo, że początkowo mi się podobał – stał się dla mnie z czasem dość denerwujący. Wolałbym ciekawe, ładnie wkomponowane guziki. Rekompensuje mi to jednakże hiper miły w dotyku materiał.

5 6

Spodnie to Levi’s 511 w kolorze light wash, oczywiście lekko zwężone. Niczego mi w nich nie brakuje i spełniają swoją rolę w stu procentach.

7 8

A buty – nieuwzględnione na zdjęciach – to deserty w odcieniu brązu. Miałem w ich miejsce wpuścić jakieś buty o licowej powierzchni, ale forma tych butów jakoś lepiej mi zagrała.

9 10

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Skórzana pilotka
4.64 z 14 ocen

    ADD YOUR COMMENT