Smart casual w ALBUMIE

Smart casual w ALBUMIE – Casualism Blog Moda Męska

Mimo mojego konkretnego ukierunkowania w ubiorze w dalszym ciągu bardzo lubię styl elegancki. Lubię przeglądać tego typu ubrania, lubię podziwiać godne zainteresowania zestawienia i generalnie rzecz ujmując napawać się pięknymi stylizacjami. Jednak najbliższy memu sercu z tego stylu jest zdecydowanie smart casual. To styl, który garściami czerpie z elegancji, ale także z casualu i łączy całość w spójną i fajną jedność. Zobaczcie sami!

styl smart casual, smart casual, męksis til smart, jaki styl męski smart

Smart casual ma to do siebie, że ciężko go zaszufladkować, z tego tez względu bardzo go lubię. Bo takim samym smart-casualem jest zarówno zestaw granatowej marynarki z beżowymi chino, jak i błękitna marynarka oraz granatowe chino. Styl smart casual daje ogromne pole do popisu ludziom, którzy się w nim wielbią i daje potężną dawkę radości i przyjemności z użytkowania. A to w końcu w ubiorze najważniejsze – przyjemność, radość i chęć codziennego zakładania fajnych ciuchów i fajnych zestawień. Zerknijcie z resztą na poniższe przykłady – tam pokazane jest dokładnie jak bardzo różnorodny jest ten styl i jak wiele można z niego wyciągnąć. Zobaczycie zestawienia od typowych i spotykanych najczęściej aż do najrzadziej widywanych, wręcz nieco ekscentrycznych.

Casual Friday

Po albumie pewnie znajdziemy kilka słów, które dobrze opisują powyższe zdjęcia. Jednym z nich na pewno będzie „interesujące” – i tak właśnie ma być. Interesujące zestawienia, które da się w jakiś sposób przenieść na naszą codzienność są bardzo, bardzo potrzebne. Otwierają oczy na ciekawe rozwiązania, pokazują nowe podejście do pewnych części ubioru. Likwidują nudę, pokazują nową drogę i nowe drzwi – ich otwarcie jednak zależy już od nas samych. Bo wiele z tych zestawień mimo bycia do bólu klasycznymi wymaga od nas siły ducha i odwagi. W końcu większość ludzi wokół takie zestawienia odczuje jako chęć wyróżnienia się. Nasza odwaga i pewność siebie powinny więc kipieć niczym gotująca się woda. Spróbujcie!

Przeczytaj koniecznie ->  Saint Laurent Paris - Album MEGA ciekawy

Adrian / The-Bigwig

Smart-casual w ALBUMIE – Casualism Męska Moda Blog

Smart casual w ALBUMIE
4.9 z 28 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

  1. Blog Ozonee Reply

    Inspirujące zdjęcia – nie dość, że pokazują propozycje stylizacji, to jeszcze zostały wspaniale wykonane. Może pora sięgnąć po fotografię i dzięki temu zyskać więcej inspirujących pomysłów? A nie tylko te wszechobecne selfie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *