Smart casual latem - KOLAŻ - Casualism Blog Moda Męska i Styl Męski Smart casual latem - KOLAŻ - Casualism Blog Moda Męska i Styl Męski

Smart casual latem – KOLAŻ

Smart casual latem – KOLAŻ – Casualism Blog Moda Męska

Łatwo jest ubrać się w stylu smart casual kiedy za oknem chłodno, a my możemy narzucić na siebie mnóstwo warstw. Wtedy też prawie każdy zestaw staje się dość łatwy do stworzenia i nie potrzeba tu ogromnych umiejętności. Gdy zaś mowa jest o upalnym lecie to jest już zdecydowanie ciężej. W sieci mamy bardzo mało poradników na ten temat więc niedługo taki stworzę specjalnie dla Was. W międzyczasie za to zobaczcie jak widzę zestaw smart casual latem. Zobaczcie.

smart casual latem, styl smart casual, smart styl, styl na lato smar, smart styl letni

Smart casual to z „definicji” styl, w którym nosimy lekkie marynarki bez konstrukcji, fajne, równie lekkie koszule czy buty z przewiewnej skóry. Są jednak rozwiązania, które potrafią się sprawdzić gdy nie mamy czegoś dress-code i ubieramy się sami dla siebie. Wtedy możemy sobie pozwolić na pewne – i to ciekawe – odstępstwa od reguły.

smart casual latem, styl smart casual, smart styl, styl na lato smar, smart styl letni

Koszula – TOMMY HILFIGER, Spodenki – TOMMY HILFIGER, Torba – ROYAL REPUBLIQ, Pasek – ONLY&SONS, Buty – BIANCO, Zegarek – EPOS ORIGINALE (uwaga, na kod CZESC -20%!)

Krótkie spodnie i smart casual latem?! Tak jest! Ale tylko w przypadku gdy nie ogranicza nas żaden dress-code i gdy możemy bez problemu pozwolić sobie na tego typu numery. Pamiętajcie więc, że ten zestaw nie będzie dobry dla ludzi, którzy pracują z klientem czy siedzą za biurkiem w garniturze. To zestaw dla ucznia czy pracownika, dla którego nieważny jest dress-code, jak programista czy fryzjer i inni.

Spodenki w fasonie chino o gładkim materiale w kolorze beżowym to totalna klasyka klasyki. Zdecydowanie warto takie spodenki mieć w swojej szafie. Uzupełnienie ich o koszulę z materiału oksford i kołnierzykiem button-down da mnóstwo pozytywnych efektów. A buty w fasonie łączącym driving mocks z boat shoes są na tyle nieszablonowe, że pozytywnie przyciągną wzrok. Warto takie spodenki uzupełnić w jak najlżejszy pasek parciany. Tutaj użyliśmy paska pod kolor spodenek co spowoduje, że ciało noszącego nie zostanie wizualnie przecięte wpół. Torba zaś to jasna, piękna skóra, którą można nosić latem właśnie przez jasną skórę. Zauważcie, że gdyby ta skóra była bardzo ciemna lub gdyby była czarna – to nie nadawałaby się na takie upały jak mamy teraz. Cały zestaw będzie niesamowicie efektowny oraz także efektywny, bo będzie komfortowo!

Do tego dołóżmy przepiękny zegarek Epos i możemy wychodzić „na miasto” w najlepszym, możliwym stylu latem. Zegarek jedynie wymaga nieco odkładania funduszy, ale odwdzięczy się z nawiązką 😉

Koszula – TOMMY HILFIGER, Spodenki – TOMMY HILFIGER, Torba – ROYAL REPUBLIQ, Pasek – ONLY&SONS, Buty – BIANCO, Zegarek – EPOS ORIGINALE (uwaga, na kod CZESC -20%!)

Adrian / The-Bigwig

Smart casual latem – KOLAŻ – Casualism Męska Moda Blog

Smart casual latem – KOLAŻ
5 z 25 ocen

    ADD YOUR COMMENT