Koszula jeansowa i Marynarka - Casualism Blog Moda Męska Koszula jeansowa i Marynarka - Casualism Blog Moda Męska

Sprzed pół roku – Koszula jeansowa

Casualism – Moda Męska Casual – Koszula jeansowa

Post, który dla Was przygotowałem przepadł jakiś czas temu w odmętach mojego komputera. Ale się odnalazł, jest więc gotowy, acz nieświeży, bo z…wiosny/lato :) Główne skrzypce niech gra dzisiaj koszula jeansowa.

Na torsie leży marynarka wełniana od MD. Jest ciepła, co w dodatku z jej wyglądem stworzyło spójną całość. Odczucie komfortu termicznego bez „zimowego” wyglądu.
Info z teraźniejszości. Marynarka jest martwa. Nieopatrznie ją roztargałem, naprawa byłaby zbyt droga, zupełnie bez uzasadnienia ekonomicznego ani sentymentalnego. Poszła na śmieci, spoko była ale tęsknił nie będę. Mam też drugi post z nią w roli głównej, ale to na inny czas. Jak to czasami dobrze przejrzeć zarośnięte obszary hdd.

Pod nią koszula. Koszula jak koszula. Jeansowa, cienka koszula w dobrej cenie, którą już tutaj widzieliście. Parę razy. Zapewne także dobre parę razy jeszcze przed Wami.

Na nogach, by przypomnieć ludziom dookoła, że cholera, jest KWIECIEŃ – ubrałem „off-white” spodnie. Lubię ten kolor. Takie spodnie ubieram w sytuacjach gdy chcę biel, ale nie potrzebuję „in-your-face-factor”. Śnieżna biel, jak w przypadku moich innych spodni może być nieco męcząca. Pobiera praktycznie 100% atencji obserwującego nas osobnika. Pomimo pełnej neutralności zwraca na siebie uwagę. Neutralny neon. Myślę, że to dobre wytłumaczenie na śnieżnobiały wyrób, który notabene uwielbiam. Z kolei kolor, który mam na sobie na zdjęciach to stonowana jego wersja.

Buty, ot buty z Venezii. Na koturnie. Zaszalałem kupując je i generalnie używam ich raz na miesiąc, przy dobrych wiatrach (info z teraźniejszości: ten post jest z kwietnia, a mamy środek września – nie ubrałem ich od tamtego czasu ani razu…). Na tego typu buty muszę mieć konkretną chęć. Takowa napadła mnie w dniu robienia zdjęć. Nie są wygodne. Obcierają mnie i na piętach i po bokach stopy. Mam na myśli tę lamówkę dookoła cholewki. Dzień chodzenia, miesiąc obolałych stóp.

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Sprzed pół roku – Koszula jeansowa
5 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT