Styl męski workwear - Casualism Blog Moda Męska - Męski styl Styl męski workwear - Casualism Blog Moda Męska - Męski styl

Styl męski workwear – ALBUM

Styl męski workwear – ALBUM – Casualism Blog o Męskiej Modzie

Synonimem tego Bloga jest z pewnością słowo znane wszystkim jako „różnorodność”, czy też „otwartość”. W wielu względach życiowych osobiście jestem człowiekiem niemożliwie zamkniętym i nie akceptuję różnorodności, ale w kwestii ciuchów – ją wprost uwielbiam. Dni, które spędzamy podczas swojego życia warto sobie w jakiś sposób urozmaicać, ja robię to ubraniami. Dzisiaj we wpisie album, a w nim styl męski workwear. Zdecydowanie coś, co na Casualism ma swoje miejsce, które często z resztą wykorzystuje.

Styl męski workwear, męski styl uliczny, męski styl ubierania, ubiór dla faceta, styl mężczyzny, męski styl

Po kilku latach na Casualism z pewnością wiecie już czym cechuje się styl workwear. Nie jest to coś co często widujemy, nieczęsto zdarza nam się przeglądać inspiracje związane z tym stylem. Jednak gdy już go zobaczymy, choćby we wpisach takich jak ten, to doceniamy tę różnorodność, ten ciekawy sznyt, którego brak innym nurtom. Osobiście styl ten kojarzę sobie z męskością, z nad wyraz „mocnym” charakterem (i pewnie fizycznością) czy…jeansami. Oj tak, ubrania robocze czerpią z denimu całymi garściami.  Kojarzę też go z dobrym wyczuciem smaku i brakiem teatralnego efektu cosplay’u, który jakże często pojawia się w komentarzach tyczących się wielu nazbyt eleganckich zestawień. Jednak by nie przedłużać wszystkich szczerze zapraszam na poniższy wpis. Zobaczcie sami!

Co powiecie? Czy ten album zmienił nieco Wasze postrzeganie rzeczy noszonych przez wyznawców tego stylu, czy też podtrzymujecie swoje negatywne zdanie w tym względzie? Jest mi co prawda ciężko uwierzyć by ktokolwiek stwierdził, że styl ten jest tani lub kiczowaty, jednak zdarzają się i takie słowa – dlatego chętnie o nich posłucham. Podkreślam tylko jedno, że mimo braku spokrewnienia tego stylu z naszym, musimy docenić świetne jakościowo rzeczy. Styl ten obraca się wokół rzeczy twardych, mocnych i zbitych, co koniec końców w naszych latach jest niezbyt często spotykane bo producenci dążą do odchudzania wszystkiego w celu obniżenia kosztów produkcji.

Adrian / The-Bigwig

Styl męski workwear – ALBUM – Moda Męska Blog Casual Casualism

Styl męski workwear – ALBUM
4.59 z 32 ocen

    ADD YOUR COMMENT