Styl streetwear na jesień?!

Styl streetwear na jesień?! – Casualism Blog Męska Moda

Całkiem niedawno, bo raptem paręnaście dni temu na Casualism gościł wpis inspiracyjny, który prezentował ubrania eleganckie, w jesiennym wydaniu. Dla zachowania równowagi warto więc obejrzeć się na drugi biegun – streetwear. Wiemy dobrze, że styl uliczny na naszym podwórku często nie jest wysokich lotów, a użyte do konkretnych kompozycji rzeczy często przyprawiają nas o ból głowy. Dlatego zobaczmy na jednym z najlepszych albumów, tym razem – styl streetwear na jesień.

icu7pqs

Męski styl elegancki to zbiór zasad. Lepszych czy gorszych – ale zasad, których notabene nie ma przymusu przestrzegać. Raczej warto zrobić sobie z nich ewentualny drogowskaz, nic poza tym. Casual jest zdecydowanie luźniejszą formą noszenia się, która w dalszym ciągu ma swoiste obostrzenia ograniczające wiele wyborów. Za to streetwar, czyli moda uliczna to coś, co nie ma absolutnie, ale to absolutnie żadnych zasad. Wszelkie odstępstwa od reguły jaką znamy są w tym stylu całkowitą codziennością. Dobrze są oceniane stylizacje, które dla nas – mogą bywać żałosnymi. Często dopasowanie ubrań do ciała nie jest dopasowaniem, które znamy i z autopsji i ze stylizacyjnych stron. Zobaczcie z resztą sami, zdecydowanie warto pobrać dla siebie jakąkolwiek inspirację. Ale tu warto się zatrzymać – otóż inspiracją nie jest wyłącznie nowa możliwość noszenia ubrań, czy nowa rzecz. Inspiracją może być także…wyrozumiałość dla innego stylu. Empatia. Zobaczcie!

Szczerze – co uważacie? Dla mnie styl ten nie jest czymś co mógłbym w jakikolwiek sposób skopiować na swoja modłę. Niemniej, niektóre połączenia są świetne, zarówno w kontekście materiału jak i dopasowania rzeczy ze sobą.

F/W Streetwear

Adrian / The-Bigwig

Styl streetwear na jesień?! – Casualism Moda Męska Blog

Przeczytaj koniecznie ->  David Bowie - styl Rockowy w "dosłowny" sposób
Styl streetwear na jesień?!
4.7 z 31 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

6 Comments

 1. Hania Reply

  Chyba ciężko ocenić streetwear jako całość – tak jak napisałeś, niektóre stylizacje z pewnością wyróżniają się na plus. Osobiście podoba mi się ten styl. Wydaje mi się, że właśnie dzięki temu, że daje on tak wiele pola do popisu styl ten jest tak ciekawy. I można znaleźć prawdziwe perełki wśród zestawów 🙂

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Pełna zgoda, to bardzo nieszablonowe i zupełnie niespotykane, czasami nadzwyczaj ciekawe zestawienia.

 2. Dorti Reply

  Miejska odzież to wygodne i praktyczne ubrania. Nie ma nic lepszego niż ubrać w wygodną dresową bluzę i luźne joggery..

 3. Dorti Reply

  ..poza tym streetwear jest też przyjazny dla kieszeni..zawsze można znaleźć coś dobrego w lumpach : )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *