Styl streetwear, styl uliczny casual - Casualism Blog Moda Męska Styl streetwear, styl uliczny casual - Casualism Blog Moda Męska

Styl streetwear na jesień?!

Styl streetwear na jesień?! – Casualism Blog Męska Moda

Całkiem niedawno, bo raptem paręnaście dni temu na Casualism gościł wpis inspiracyjny, który prezentował ubrania eleganckie, w jesiennym wydaniu. Dla zachowania równowagi warto więc obejrzeć się na drugi biegun – streetwear. Wiemy dobrze, że styl uliczny na naszym podwórku często nie jest wysokich lotów, a użyte do konkretnych kompozycji rzeczy często przyprawiają nas o ból głowy. Dlatego zobaczmy na jednym z najlepszych albumów, tym razem – styl streetwear na jesień.

icu7pqs

Męski styl elegancki to zbiór zasad. Lepszych czy gorszych – ale zasad, których notabene nie ma przymusu przestrzegać. Raczej warto zrobić sobie z nich ewentualny drogowskaz, nic poza tym. Casual jest zdecydowanie luźniejszą formą noszenia się, która w dalszym ciągu ma swoiste obostrzenia ograniczające wiele wyborów. Za to streetwar, czyli moda uliczna to coś, co nie ma absolutnie, ale to absolutnie żadnych zasad. Wszelkie odstępstwa od reguły jaką znamy są w tym stylu całkowitą codziennością. Dobrze są oceniane stylizacje, które dla nas – mogą bywać żałosnymi. Często dopasowanie ubrań do ciała nie jest dopasowaniem, które znamy i z autopsji i ze stylizacyjnych stron. Zobaczcie z resztą sami, zdecydowanie warto pobrać dla siebie jakąkolwiek inspirację. Ale tu warto się zatrzymać – otóż inspiracją nie jest wyłącznie nowa możliwość noszenia ubrań, czy nowa rzecz. Inspiracją może być także…wyrozumiałość dla innego stylu. Empatia. Zobaczcie!

Szczerze – co uważacie? Dla mnie styl ten nie jest czymś co mógłbym w jakikolwiek sposób skopiować na swoja modłę. Niemniej, niektóre połączenia są świetne, zarówno w kontekście materiału jak i dopasowania rzeczy ze sobą.

F/W Streetwear

Adrian / The-Bigwig

Styl streetwear na jesień?! – Casualism Moda Męska Blog

Styl streetwear na jesień?!
4.71 z 31 ocen

    ADD YOUR COMMENT