Styl Rockowy Saint Laurent - Casualism Blog Moda Męska Styl Rockowy Saint Laurent - Casualism Blog Moda Męska

Styl rockowy Saint Laurent Paris – ALBUM

Casualism Blog Męska Moda – Styl Rockowy Saint Laurent Paris

Wszyscy zapewne po tylu miesiącach, latach lub też tygodniach spędzonych ze mną, wiecie że wprost ubóstwiam styl jaki prezentuje sobą firma Saint Laurent Paris (wcześniej Yves Saint Laurent). Styl rockowy to dwa słowa, które idealnie opisują ich „ascetyzm”. Pełnia własnego poczucia stylu, nawiązania do zamierzchłych czasów i lat świetności początków rocka. Tak ma być!

TUTAJ OPISYWAŁEM dość dosadnie styl rockowy i wszelkie rządzące w nim prawa. Opisałem co nosić, jak nosić, jak się czuć i co robić by wyglądać w tym stylu dobrze i swoich wytycznych trzymam się naprawdę kurczowo. Do tej pory do garderoby udało mi się wrzucić kilka bardzo fajnych rzeczy, wokół których buduję każdy zestaw obracający się w tytułowym stylu. Są to czarne spodnie, białe koszulki, buty derby, no i oczywiście kurtki skórzane. Te rzeczy to pewniki i bez nich żyć się nie da :)

SrGfSbq

Saint Laurent to dla mnie niedościgniony wzór i to tej firmy rzeczy chciałbym kiedyś nosić bez szukania tańszych substytutów i liczę na to, że najbliższe lata przyniosą mi taki obrót sprawy, że Saint Laurent zapełni moją rockową część garderoby. Ale dość tych „żali”. Saint Laurent w tym albumie wręcz kipi i ciekaw jestem Waszej opinii na temat tego właśnie albumu. Zapatrzcie się!

Saint Laurent Paris


Jak oceniacie powyższy album? Moim, jakże skromnym zdaniem to perełka w zasobach całego internetu i większość z tych zdjęć (niestety jest także znienawidzony Harry Styles) prezentuje styl SLP w pełnym znaczeniu tego słowa. Brak mi kilku rzeczy, których zapewne nie kupię ze względu po pierwsze – ceny, po drugie – strachu przed ich noszeniem. Zwierzęce nadruki mimo iż na modelach wyglądają fajnie, a niektórzy ludzie naprawdę dobrze je noszą to ja nie czułbym się na tyle pewnie by choćby raz wskoczyć w tego typu rzecz z pełną rozluźnienia. Choć byliście niejednokrotnie świadkami zmian jakie nastąpiły, więc cholera wie gdzie ewolucja poprowadzi…

PS Niedługo wreszcie znowu moje stylizacje  więcej czasu na rozpisywanie się. W tym momencie trapią mnie rozjazdy i mnóstwo wszelkiej maści załatwień choć oczywiście Casualism jako jeden z lepszych Blogów w Polskiej blogosferze oraz The-Bigwig jako autor rozpieszcza czytelników ciągłymi wpisami :) Liczę więc na to, że brak moich stylizacji został nadrobiony przez ciągłe podsycanie atmosfery ciągłymi wpisami!

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Styl rockowy Saint Laurent Paris – ALBUM
4.81 z 16 ocen

    ADD YOUR COMMENT