The Hanger Project – przechowywanie idealne.

Casualism – Moda Męska Casual – drewniane wieszaki

Wielu z nas padło ofiarami złego przechowywania naszych rzeczy w szafach czy garderobach, inni z kolei ofiarami jeszcze nie padli – ale wreszcie upaść mogą. Problematyczne sprawy nieczęsto są poruszane i dopiero na własnych błędach uczymy się jak ich nie popełnić w przyszłości ale nie zawsze odbywa się to z pominięciem ofiar. Na pomoc przychodzą najpiękniejsze, drewniane wieszaki jakie w życiu dane było mi dotknąć.

Wpis powstał dzięki uprzejmości firmy multirenowacja.pl

P1015462

P1015474

Jedną z rzeczy najbardziej podatnych na odkształcenia w skutek złego przechowywania są marynarki. Dzisiaj lecę do Was z próbą wyjaśnienia jak ważne jest dobre magazynowanie naszych rzeczy i dlaczego Hanger Project od Kirlby Alison dostępne na multirenowacja.pl to rozwiązanie z wszech miar najlepsze.

Jak jest zbudowana marynarka nie muszę tłumaczyć – wiecie ilość potrzebną do zabrnięcia w temat i w tajniki wiedzy nie musimy się zgłębiać. Najważniejsze kwestie, które nie mogą umknąć nam przy chowaniu marynarki do szafy – są przykładowo jej ciężar, konstrukcja, wypełnienia w ramionach.

P1015467

P1015475

Co cechuje marynarki? Że przybiera kształt właściciela – dlatego wieszając niektóre z marynarek na wieszaku widzimy lekko, miło dla oka wypchaną klatkę piersiową. Widzimy ładnie zarysowane barki, co jest najważniejsze. Ot cała marynarka to odkształcenie naszego ciała, jak fotografia w negatywie. Wieszając marynarkę na cienkim, wąskim, koszulowym wieszaku ryzykujemy wprost jej zniszczenie. Mamy praktycznie pewne jak w złocie, że marynarka zacznie przybierać kształt wieszaka wisząc na nim pełnym ciężarem przez wiele, wiele godzin przed następnym jej ubraniem. Siłą rzeczy czas w jakim marynarka zostanie poddana naprężeniom absolutnie niewłaściwym jest o wiele dłuższy niż czas, jaki marynarka spędzi nam na ramionach.

P1015482

P1015485

Jak to łatwo sprawdzić? Lubię podawać mocno wyolbrzymione przykłady bo dają pewien pogląd na sprawę. Otóż powieście na takim wieszaku wilgotną koszulkę polo z piki bawełnianej. Gwarantuję Wam, że dopóki nie upierzecie jej ponownie bardzo ciężko będzie przybrać jej kształt właściwy dla naszych barków. A teraz wyobraźcie sobie, że marynarki ot tak nie upierzemy. Odkształcenia przy marynarkach wełnianych z podszewką i wypełnieniem w ramionach będą niemożliwe do usunięcia. Same wypełnienia w ramionach to jeszcze cięższy temat. Nie raz, nie dwa widzieliście jak wygląda zużyta gąbka, przykładowo materac łóżkowy. Gąbka się zapada. Najprawdopodobniej to samo stanie się z naszymi barkami.

Przeczytaj koniecznie ->  Przegląd najmodniejszych męskich kurtek skórzanych

P1015488

P1015490

Dzięki wieszakom z dobrze wyprofilowanymi, grubymi i dopasowanymi do naszego wymiaru barków ramionami unikamy wszelkich negatywnych efektów. Barki będą stale „wypchane” we właściwy sposób nie wisząc na naszych barkach. Z najwyższej jakości wieszakami zwrócił się do mnie Daniel z multirenowacja.pl. Obiekty testowe, zwał jak zwał. Dla mnie – dzieła sztuki.

P1015483

Wieszaki Hanger Project od Kirlby Alison cechuje niebywała wręcz jakość i „sznyt” jaki zadają samym swoim wyglądem. Polerowane drewno najwyższej jakości i cholernie ekskluzywny całokształt. A co najważniejsze – jako, że to nie są „ot” wieszaki – to mamy pewność, że ich wyprofilowanie jest takie, że o lepsze ciężko, by nie rzecz „bezopcyjnie”. Nie ma co ich porównywać do wieszaków plastikowych, w których zarówno użyte materiały jak i wyprofilowanie nie stoją na poziome, które jakkolwiek dałoby się porównać.

P1015475

P1015469

Dostałem więc dwa. Jeden do marynarek (TEN), drugi do koszul/koszulek (TEN). Zdjęcia mówią wszystko.

Oczywiście cena nie jest hiper niska ale takowa być nie mogła. Materiały, sam proces produkcji i wszelkie inne aspekty przy tworzeniu tych wieszaków nie dopuściły opcji zastosowania niższych cen. Poza tym, nie oszukujmy się. Za jakość trzeba zapłacić. A tutaj jakość to klasa najwyższa z najwyższych. Czego chcieć więcej?

Casualism – Moda Męska Casual

~The-Bigwig
The Hanger Project – przechowywanie idealne.
5 z 3 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

12 Comments

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Grunt, że nie za tysiaka 😉

   Pozdrawiam
   The-Bigwig
   Casualism – Moda Męska Casual

 1. Paweł O. Reply

  Gdybym miał kupić takie wieszaki do wszystkich moich ubrań to pewnie poszedłbym już dawno z torbami 😀 ale co prawda to prawda dobry wieszak dużo daje. Mogę podać swój przykład, że przez jakiś czas trzymałem swoje marynarki na takich zwykłych drucianych wieszakach dlaczego? bo są tanie i nie zajmują dużo miejsca w szafie, ale niestety kiedy zobaczyłem, że zaczynają mi się odkształcać ramiona w moich ubraniach musiałem je szybko zmienić.

  Pozdrawiam 🙂
  http://mw-maleworld.blogspot.com

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Miałeś szczęście, że w dobrym momencie wymieniłeś wieszak bo mogło to spowodować totalnie nieodwracalne skutki. Cena? Powiem Ci tak, wg. mnie cena jest adekwatna do wykonania i materiału, tutaj mam pewność. Trochę kosztują – bo tyle kosztować muszą, taka prawda, to samo z resztą mamy przy np. wyrobach drogich marek – są dostępne dla niewielu. Choć w przypadku tych wieszaków – marynarek mamy kilka. Pasuje zapewnić im dobre życie, tak jak dobrymi prawidłami wypchniemy drogie buty 🙂

   Pozdrawiam
   The-Bigwig
   Casualism – Moda Męska Casual

 2. Ian Reply

  Dobre wieszaki to bardzo dobra inwestycja. Wiem to na 100%, bo kilka marynarek już zniszczyłem. Kupowałem już wieszaki z wyższej półki. I tych na pewno spróbuję, bo wyglądają bardzo dobrze.

 3. Eskobar Reply

  Tutaj dość wysoka cena jest poprawna, widziałem ten wieszak u znajomego i sprawiał świetne wrażenie. Na pewno jest bdb wyprofilowany, porównywaliśmy z plastikami i wygrał z miażdżącą przewagą.

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Oj tak, zapomniałem go porównać z plastikowym i zrobiłem to po wykonaniu zdjęć. Szkoda, że tego nie dodałem tutaj.

  1. Rob Reply

   A to dlaczego niby nie? A to do Bentleya w jeansach już nie wypada? A pralnia chemiczna to jaka? Taka jaka pod nosem a nie super, hiper…. luksusowa i droga.To są rzeczy do przechowywania a nie noszenia…. nikt cie nie rozlicza z szafy z drewna przywiezionego z Bali tylko masz szafe z Swarzędza, albo BRW…. nie róbmy z siebie snobów bez potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *