Hanger Project Drewniane wieszaki - Casualism Moda Męska Hanger Project Drewniane wieszaki - Casualism Moda Męska

The Hanger Project – przechowywanie idealne.

Casualism – Moda Męska Casual – drewniane wieszaki

Wielu z nas padło ofiarami złego przechowywania naszych rzeczy w szafach czy garderobach, inni z kolei ofiarami jeszcze nie padli – ale wreszcie upaść mogą. Problematyczne sprawy nieczęsto są poruszane i dopiero na własnych błędach uczymy się jak ich nie popełnić w przyszłości ale nie zawsze odbywa się to z pominięciem ofiar. Na pomoc przychodzą najpiękniejsze, drewniane wieszaki jakie w życiu dane było mi dotknąć.

Wpis powstał dzięki uprzejmości firmy multirenowacja.pl

P1015462

P1015474

Jedną z rzeczy najbardziej podatnych na odkształcenia w skutek złego przechowywania są marynarki. Dzisiaj lecę do Was z próbą wyjaśnienia jak ważne jest dobre magazynowanie naszych rzeczy i dlaczego Hanger Project od Kirlby Alison dostępne na multirenowacja.pl to rozwiązanie z wszech miar najlepsze.

Jak jest zbudowana marynarka nie muszę tłumaczyć – wiecie ilość potrzebną do zabrnięcia w temat i w tajniki wiedzy nie musimy się zgłębiać. Najważniejsze kwestie, które nie mogą umknąć nam przy chowaniu marynarki do szafy – są przykładowo jej ciężar, konstrukcja, wypełnienia w ramionach.

P1015467

P1015475

Co cechuje marynarki? Że przybiera kształt właściciela – dlatego wieszając niektóre z marynarek na wieszaku widzimy lekko, miło dla oka wypchaną klatkę piersiową. Widzimy ładnie zarysowane barki, co jest najważniejsze. Ot cała marynarka to odkształcenie naszego ciała, jak fotografia w negatywie. Wieszając marynarkę na cienkim, wąskim, koszulowym wieszaku ryzykujemy wprost jej zniszczenie. Mamy praktycznie pewne jak w złocie, że marynarka zacznie przybierać kształt wieszaka wisząc na nim pełnym ciężarem przez wiele, wiele godzin przed następnym jej ubraniem. Siłą rzeczy czas w jakim marynarka zostanie poddana naprężeniom absolutnie niewłaściwym jest o wiele dłuższy niż czas, jaki marynarka spędzi nam na ramionach.

P1015482

P1015485

Jak to łatwo sprawdzić? Lubię podawać mocno wyolbrzymione przykłady bo dają pewien pogląd na sprawę. Otóż powieście na takim wieszaku wilgotną koszulkę polo z piki bawełnianej. Gwarantuję Wam, że dopóki nie upierzecie jej ponownie bardzo ciężko będzie przybrać jej kształt właściwy dla naszych barków. A teraz wyobraźcie sobie, że marynarki ot tak nie upierzemy. Odkształcenia przy marynarkach wełnianych z podszewką i wypełnieniem w ramionach będą niemożliwe do usunięcia. Same wypełnienia w ramionach to jeszcze cięższy temat. Nie raz, nie dwa widzieliście jak wygląda zużyta gąbka, przykładowo materac łóżkowy. Gąbka się zapada. Najprawdopodobniej to samo stanie się z naszymi barkami.

P1015488

P1015490

Dzięki wieszakom z dobrze wyprofilowanymi, grubymi i dopasowanymi do naszego wymiaru barków ramionami unikamy wszelkich negatywnych efektów. Barki będą stale „wypchane” we właściwy sposób nie wisząc na naszych barkach. Z najwyższej jakości wieszakami zwrócił się do mnie Daniel z multirenowacja.pl. Obiekty testowe, zwał jak zwał. Dla mnie – dzieła sztuki.

P1015483

Wieszaki Hanger Project od Kirlby Alison cechuje niebywała wręcz jakość i „sznyt” jaki zadają samym swoim wyglądem. Polerowane drewno najwyższej jakości i cholernie ekskluzywny całokształt. A co najważniejsze – jako, że to nie są „ot” wieszaki – to mamy pewność, że ich wyprofilowanie jest takie, że o lepsze ciężko, by nie rzecz „bezopcyjnie”. Nie ma co ich porównywać do wieszaków plastikowych, w których zarówno użyte materiały jak i wyprofilowanie nie stoją na poziome, które jakkolwiek dałoby się porównać.

P1015475

P1015469

Dostałem więc dwa. Jeden do marynarek (TEN), drugi do koszul/koszulek (TEN). Zdjęcia mówią wszystko.

Oczywiście cena nie jest hiper niska ale takowa być nie mogła. Materiały, sam proces produkcji i wszelkie inne aspekty przy tworzeniu tych wieszaków nie dopuściły opcji zastosowania niższych cen. Poza tym, nie oszukujmy się. Za jakość trzeba zapłacić. A tutaj jakość to klasa najwyższa z najwyższych. Czego chcieć więcej?

Casualism – Moda Męska Casual

~The-Bigwig
The Hanger Project – przechowywanie idealne.
5 z 3 ocen

    ADD YOUR COMMENT