Nowy Apple Mac Studio dla wymagających

Sprzęty z logo Apple od lat cieszą się uznaniem na całym świecie. Dzisiaj na tapetę bierzemy Apple Mac Studio, iMac Studio oraz monitory Apple Studio Display. Co to za sprzęty i kiedy się sprawdzą?

Wpis sponsorowany

Apple Mac Studio – nowy sprzęt o wielkich możliwościach

Apple Mac Studio jest nowością na rynku technologicznym. Nowy komputer stacjonarny przeznaczony jest przede wszystkim dla osób kreatywnych, twórców i artystów – grafików, filmowców czy architektów. Zapewnia wyjątkową wydajność i moc komputera, a także jego niezawodność w każdej sytuacji. Stacjonarny Mac 2022 to pewnego rodzaju złoty środek pomiędzy Mac Mini, a Mac Pro. Ma niewielkie rozmiary, ale jednocześnie potężne możliwości. Mac Studio obsługuje do 64 GB pamięci RAM. Więcej na temat Mac Studio znajdziesz tutaj: https://lantre.pl/mac-studio-612.

iMac Studio – co oferuje producent? Apple M1 Max i Apple M1 Ultra

iMac Studio dostępny jest w dwóch wersjach. Pierwsza z nich posiada na wyposażeniu układ Apple M1 Mac, druga natomiast układ M1 Ultra o większej mocy. Dzięki możliwości wyboru, z łatwością dostosujesz sprzęt do swoich potrzeb. Mac Studio 2022 doskonale radzi sobie nawet z największym obciążeniem. Jest o wiele szybszy od iMac i Mac Pro i nie ma sobie równych w pracy w najbardziej skomplikowanych i wymagających aplikacjach.

Wiecie jakie sprzęty małego AGD warto wybrać?

Monitory Apple Studio Display

Monitor Studio Display to samodzielny monitor z możliwością podpięcia Mac Mini, Mac Oro, Mac Studio czy Macbooki. Monitor Studio jest doskonale dopasowany do pracy w środowisku Apple. Doskonałe parametry techniczne gwarantują najwyższą wydajność, a wyświetlacz Retina 5K gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów i widoczność każdego detalu. 27″ to wielkość wprost wymarzona do pracy z programami graficznymi, a ogromna ilość dodatkowych funkcji  z funkcją centrum uwagi na czele znacząco rozszerza możliwości zastosowania tego monitora. Bez względu na to, czy tworzysz grafikę, miksujesz muzykę czy obrabiasz dziennie tysiące zdjęć, ten monitor poradzi sobie z każdym zadaniem. Doskonałe monitory Apple Studio Display znajdziesz tutaj: https://lantre.pl/monitory-apple-studio-display-613.

Przeczytaj koniecznie ->  Tomatin Cu Bocan - Single Malt (+18)

Komputer Mac – dla kogo?

Komputer Apple Mac to produkt stworzony dla użytkowników o wysokich wymaganiach technicznych. Wydajny procesor sprawia, że doskonale radzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi programami dla profesjonalistów. Komputery Mac znajdziesz tutaj: https://lantre.pl/c/115/mac.html. Zamówienie zostanie zrealizowane szybko, a gwarantowana błyskawiczna dostawa pozwoli szybko cieszyć się funkcjonalnością sprzętu. Wszystkie dostępne w ofercie produkty to komputery o najwyższych parametrach technicznych i o zadziwiającej wydajności.

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *