Ubrania vintage z planu serialu NARCOS + KOLAŻ

Ubrania vintage z planu serialu NARCOS – Casualism Blog o Męskiej Modzie

Serial Narcos święci spore sukcesy ukazując to, czego normalne życie ukazać większości z nas nie mogło. Serial z fabułą, którą musicie przyswoić sobie sami dzieje się w pięknych latach dla męskiego ubioru. Jak dla mnie – latach chyba dotychczas najbardziej urokliwych jakie znam, mianowicie piękny przełom 80/90. Zobaczcie „te” ubrania vintage!

Wpis sponsorowany przez…yyy… 

1aad099a6173f3eedd43ad5bebdf71bf

Coś niesamowitego. Lata, w których nie przyszło mi żyć wyzwalają we mnie największe emocje w kwestii czegoś tak prozaicznego jak ciuchy. Uwielbiam oglądać ówczesne zestawienia. Ich często brak jakiegokolwiek stylu i poczucia estetyki, w czym to był urok jak dla mnie niesamowity. Te koszule w kwiaty, te krótkie spodenki z wysokimi skarpetami. Oczywiście nie ubiorę się tak w latach aktualnych bo odczucia ludzi wokół nie pozwoliłby mi się cieszyć z żadnego zestawienia. Niemniej, potrafię je docenić całym sobą! Zobaczcie kilkanaście zdjęć z planu serialu Narcos.

No i coś ważnego, o czym musimy pamiętać. Aktualnie mężczyźni ci, oczywiście nie będący absolutnie zainteresowani kwestią mody, w tych czasach nosiliby zapewne koszulki t-shirt z nadrukami, do tego brzydkie i szerokie jeansy z dodatkiem w postaci butów najniższego sortu. Jak dla mnie tamte lata nosiły w sobie niesamowitą „duszę”.

Narcos lookbook

Będąc po rzeczonym albumie – co uważacie na temat moich początkowych słów? Czy styl, jaki reprezentowali w tychże latach ludzie był dla Was czymś ciekawym? Poniższy kolaż dobrze obrazuje moje wyobrażenia o tych ciekawych dla ubioru latach. Zestawienie skrajnie retro na standardy ciepłych krajów i wieczoru przy szklaneczce czegoś mocniejszego. Bardzo, ale to bardzo ta idea mi się widzi!

KOSZULA / JEANSY / TANKTOP / BUTY

Adrian / The-Bigwig

Ubrania w stylu vintage z planu serialu NARCOS – Casualism Blog o Męskiej Modzie

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

  1. Konrad Reply

    Myślę, że świetną inspiracją, także pochodzącą z serialu, mogą być ubrania postaci z Peaky Blinders. Gangsterzy naprawdę wiedzą, czym jest styl. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *