Kamizelka puchowa ? YES ! - Casualism Blog Moda Męska Kamizelka puchowa ? YES ! - Casualism Blog Moda Męska

Kamizelka puchowa i gruby sweter!

Casualism – Moda Męska Casual – Kamizelka puchowa

A dzisiaj krótki, szybki, aczkolwiek jak zawsze godny obejrzenia post – sweter i kamizelka puchowa, czyli rzeczami, które cieszą mnie niezmiernie! Takimi, których posiadanie jest w moim przypadku całkowitym przymusem.

Czytaj dalej

Widoczne więc od góry idąc – są główne warstwy czyli kamizelka. Firma Reserved. Kamizelkę tę widzieliście już wiele razy, od tego czasu nie zmieniła się w ogóle, nie ma sensu więc rozwodzić się nad nią w sposób szczególny.

Pod spodem wełniany sweter ze wzorami typowo zimowymi. Świetnie współgrają tak z aurą, jak i moim poczuciem gustu. Daje ilość ciepła całkowicie wystarczającą do zaspokojenia moich potrzeb i wymogów w dniu robienia zdjęć. Pod spodem był ciepły crewneck, oczywiście niewidoczny.

Spodnie to dziwnego odcieniu czerni Lee. Wąskie, ale nazbyt wąskie, co gra z górą mi w bardzo dobry sposób.

A buty to znane z niedawnego postu czarne New Balance w wersji 574SPK. Pierwsze moje czarne buty – są więc eksploatowane nad wyraz często. Oczywiście nie codziennie, a takie wrażenie możecie odnosić patrząc na „post-pod-postem” z tymi samymi butami 😉

Taka mała dygresja. Pogoda taka, jaką mamy teraz jest w kwestii ubioru dość mocno problematyczna. Niby temperatura gra z lżejszymi zestawami, ale aura jakoś już nie za bardzo, wieczorami mocno dając w kość. Jak również zauważam zimowe zestawy innym Blogerom oraz Blogerkom sprawiają niemałe problemy, co jest wedle mojej opinii całkowicie sensowne. W lecie koszulek można mieć tyle, że ich ilość liczymy w dziesiątkach. Ale już płaszczy, czy zimowych kurtek wiele posiadać po prostu nie ma sensu. Dodatkowo robienie zdjęć gdy wokół praktycznie ciągle wisi mgła jest równie beznadziejne, co czasami efekty sesji na komputerze. Oj, trudny czas. Trudnym czasem są też te cholerne wyprzedaże, które bokiem mi wychodzą.

Do następnego.

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Kamizelka puchowa i gruby sweter!
4.75 z 4 ocen

    ADD YOUR COMMENT