Kurtka jeansowa męska – atrybut mój!

Casualism – Moda Męska Casual – Kurtka jeansowa męska!

Cześć!


Zdecydowałem, że ciekawym akcentem może być coś, co hipotetycznie ma być na wierzchu – wsunięcie owej części męskiego ciucha pod spód. Efekty macie na poniższych zdjęciach, które dość dobrze ukazują to, co chciałem osiągnąć. Dzisiaj kurtka jeansowa męska wskaże drogę sartorialnym ziomom!

Oczywistym faktem mocno dopasowanej marynarki, której naturalnym wnętrzem było typowe wypełnienie moim ciałem + koszula – jest ciężkie dopięcie się. A jeśli już dopięcie nastąpi, to nie przetrę rąk z zadowolenia – jest ciężko dychnąć, robią się brzydkie fałdy. Z tego powodu zdecydowałem, że lepszym rozwiązaniem będzie po prostu – otworzyć się. Czemu nie mam czegoś na szyi? Nie wiem. Żałuję faktu pominięcia tej części garderoby przy oglądaniu zdjęć. Więc macie tutaj moje słowo – pod szyją powinno coś być. Czy to krawat, czy apaszka, albo szal czy szalik – coś być powinno, bez dwóch zdań. Niemniej, zdjęcia zrobione to można i je wykorzystać.

Było ciepło (jak na ostatnie parę tygodni) więc zdecydowałem się na takie ubranie, jakie widzicie. Mam na sobie więc marynarkę, pod spodem jeansową katanę, a jeszcze głębiej – koszulę oxford button-down. Na nogach z kolei spodni z ciepłego moleskinu, a na stopach buty z zamszu z ceglastą podeszwą.

Muszę się Wam przyznać, że ostra jazda na stoku nie popłaca. A nie, wróć. Jazda wyczynowa popłaca, ale jeśli wszystko idzie w zgodzie z planem. A nie poszło. Przynajmniej nie do końca. Na stoku prawie zemdlałem z bólu – który powstał z mojego własnego, głupkowatego błędu. Niemniej, zaleczam obolałe członki mojego ciała i mam nadzieję, że w tym roku jeszcze się wybiorę i wykorzystam biały proch. Może nawet coś obfocę, choć robienie zdjęć przy tej czynności nie jest czymś priorytetowym.

Mam też pomysły na kilka następnych wpisów, kolejność jest zupełnie przypadkowa:
– Zestawy na max casual, czyli takie, które wdziewam na siebie nie mając dosłownie nic do załatwienia
– Skrócenie spodni najłatwiejszym możliwym sposobem
– Zwężanie spodni
– Zwężanie koszul damskich
– Kilka nowych nabytków narzeczonej i kilka moich, małych bonusików

Ale wszystko w swoim czasie…

Casualism – Moda Męska Casual

~The-Bigwig

Kurtka jeansowa męska – atrybut mój!
4.5 z 2 ocen

    ADD YOUR COMMENT