Beżowy płaszcz męski - Casualism Blog Moda Męska Beżowy płaszcz męski - Casualism Blog Moda Męska

Beżowy płaszcz męski…

Casualism – Blog Moda Męska – Beżowy płaszcz męski

Cóż, dzisiejszy to wpis to absolutna opozycja i „wróg” wpisu ostatniego, dotyczącego jeansów. Ale czy przypadkiem różnorodność nie jest w cenie? Prezentuję Wam zestaw bardzo elegancki, wręcz najbardziej elegancki jaki tylko mógłbym mieć na sobie. Pierwsze skrzypce gra mój najnowszy, znany czytelnikom MOJEGO FB płaszcz camel.

1 2

Idziemy od góry. Płaszcz, który prezentuję na sobie pochodzi z H&M, jest wykonany z 80% z wełny i prezentuje całkiem niezłą jakość, w szczególności jak za tę cenę. Kolor zbił mnie z nóg przy pierwszym zobaczeniu go na żywo i szczerze mówiąc – dokładnie tego szukałem. Prawda jest taka, że mógłbym oczekiwać paru dodatkowych kwestii, jak mocno włochata i nieregularna faktura, czy dwurzędowy krój, bądź kaszmirowy materiał. Najlepiej wszystko naraz. Ale jak to bywa – takie rzeczy tylko na miarę, lub za cenę kilkukrotnie wyższą. Po zdjęciach widzę, że płaszcz ma dosłownie o 1-2 cm zbyt długie rękawy, ale to detal niezwykle prosty do skorygowania i myślę nad oddaniem go do krawca. Patka kieszeni prawej nieco się „zawinęła” na zdjęciach.

3 4

Kolejne pytanie – czy uważacie, że płaszcz jest dobrej długości? Głównym celem jego zakupu było użytkowanie w casualowym stylu, co więc na ten temat myślicie? Dodając nutkę dezinformacji uchylę rąbka tajemnicy. W najbliższą niedzielę lub poniedziałek zaprezentuję Wam wpis z tym płaszczem, ale w niezwykle swobodnym zestawieniu, byście zauważyli, iż rzecz ta jest niewiarygodnie wręcz uniwersalna. Zestawienie mam już obmyślone, pozostaje je założyć i sfotografować w jakiś dzień.

5 6

Pod spodem, więc i na torsie i na nogach garnitur z H&M’u, który pokazywałem już w dwóch odsłonach, bardziej formalnej TU i mniej formalnej TU.

7 8 9

Na stopach monki, tym razem z Zary, patynowane. Ostatni czasy łapię się na fakcie nadmiernego użytkowania dwóch par monków. A czemu tak jest? Uwielbiam ten fason, a dzięki Shoepassion stałem się właścicielem czarnego modelu. Teraz generalnie moje formalne wyjścia mogę spokojnie obijać tylko w ten typu obuwia, który z obuwia formalnego jest jak dla mnie najpiękniejszy. Na pewno nie raz, nie dwa zobaczycie inne, ale uwierzcie mi. Monki są jak narkotyk.

10 11 12

  The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Beżowy płaszcz męski…
5 z 9 ocen

    ADD YOUR COMMENT