Patynowanie, farbowanie obuwia. Saphir i multirenowacja.pl

Casualism – Moda Męska Casual – Farbowanie obuwia

Ahh…czekałem na ten dzień, dzień podczas którego „Farbowanie obuwia” wypełni moją głowę. Na dzień gdy w moje łapy wpadną świetne farby Saphir Tinture na bazie alkoholu, a ja ze ze swoim zaangażowaniem i ambicjami stworzę COŚ na miarę tego CZEGOŚ. Pokażę Wam teraz moje DWA arcydzieła, które oceniam z mojej perspektywy jako spełnienia marzeń…

Czytaj dalej
 Wszelkie potrzebne do czynności patynowania rzeczy jak farby, pędzle czy pasty otrzymałem w ramach współpracy ze sklepem MULTIRENOWACJA.PL. Malowanie to już stu procentowo moja praca.

**************************
LOAFERSY:

 


Na pierwszy ogień poszły buty z najpoważniejszą czekającą je patynacją. Na celownik wziąłem loafersy Zary.
Detale:
– Kamuflaż zaprojektowałem jedynie jako bardzo subtelny i cichy dodatek. W przeciwieństwie do poprzednich, zbyt mocno rzucających się plam camo postanowiłem, że w prostocie siła i kamuflaż zrobię raptem dwoma kolorami plus baza i to nie całej długości, a w niektórych miejscach.
– Jak najwięcej cieniowania krawędzi. Łącznie z dołem przy podeszwie. Nosek i pięta całkowicie czarne.
– Przyciemnienie całości by uzyskać zarówno lekko subtelny, a jednocześnie mocno zadziorny i „demoniczny” wygląd końcowy..
Użyłem:
Saphir Tinture Francaise farba
SAPHIR Pommadier krem
Saphir Pate de Luxe pasta

PRZED:
 
EFEKT:

Tak też się stało, efekt przeszedł moje oczekiwania całkowicie. Farba na bazie alkoholu Saphira to bajka – zarówno przy malowaniu jak i końcowym efekcie. Skóra farbę przyjęła ładnie, gładko, bezproblemowo. Efekt jak dla mnie jest spełnieniem marzeń.

**************************
MONKI:

Również z Zary. Ich kolor od samego początku nazywałem mułowatym, nie podobał mi się i nie grał mi w głowie przyjemnym samplem. Postanowiłem w ich przypadku:
– Przyciemnić całość, zrobić kolor żywszym.
– Jak najwięcej cieniowania krawędzi. Łącznie z dołem przy podeszwie. Nosek i pięta bardzo, bardzo ciemny brąz.
Użyłem:
Saphir Tinture Francaise farba
SAPHIR Pommadier krem
Saphir Pate de Luxe pasta

PRZED:
EFEKT:

Monki po kilku ruchach zdecydowałem, ze mają wyglądać na spatynowane czasem – posiadać „fakturę” niczym drewno i zdecydowanie wyróżniać się zadziornością. Użyte kolory spowodowały, że w pewnych rodzaj światła wyglądają na „przypalone”, efekt końcowy aż mnie przerósł. W momentach ostatecznego wykończenia butów nie mogłem wyjść z podziwu jakiej zmianie zostały poddane. Pełne, 100% zadowolenie.
A mi przykro jest, że nie mam już butów, które mógłbym w ten sam sposób upiększyć. Ehh…

Przy zabawach z butami pamiętajcie o sklepie MULTIRENOWACJA.PL. Pracujący tam ludzie pomogą Wam z pewnością we wszystkich możliwych i niemożliwych do zrealizowania sprawach 😉

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Patynowanie, farbowanie obuwia. Saphir i multirenowacja.pl
4.81 z 21 ocen

    ADD YOUR COMMENT