Brązowa marynarka - Casualism Blog Moda Męska Brązowa marynarka - Casualism Blog Moda Męska

Brązowa marynarka

Casualism Blog Moda Męska – Brązowa marynarka

Korzystając z ostatniego tchnienia chłodnych dni mam czasami niemożliwą do odparcia chęć założenia rzeczy ciepłej. Ot tak, na „odchodne” założyć po raz ostatni kurtkę. Flanelowe spodnie. Tym razem w to miejsce wpadła brązowa marynarką, którą mimo, iż zakupiłem wiele tygodni temu to okazji do jej noszenia nie miałem dosłownie w ogóle. Cały zestaw „ze złamaniem” zasad. Czy dobrze wyszło? Oceńcie sami.

1 2

Marynarka to wyrób Zary, który nie grzeszy jakością, ale nadrabia dopasowaniem i prezencją. Dzień ten był pierwszym z nią na barkach i…było za ciepło 😉 Oczywiście, nie jest to wina marynarki w sensie stricte, raczej mojej chęci do założenia rzeczy na nie tę porę roku. Taka o, moja wina. Ze względu na to, że było w niej dość ciepło to pod spód w miejsce zbyt dosłownie „gorących” swetrów czy zbyt cienkiej koszuli – postanowiłem o użyciu czegoś, co pod marynarką nie miało miejsca dosłownie nigdy. Poświęciłem więc swoje „ideały” na rzecz dobrego komfortu termicznego bez koszuli. Same marynarki dobrze rozłożone są na czynniki pierwsze dzięki forum But w butonierce, które w przeciwieństwie do Forum.Casualism całościowo zajmuje się szerokim pojęciem eleganckiego ubioru.

3 4

A jest to flanelowa koszula. PORADNIK na temat flanelowych koszul mówił jasno – nie nosimy jej zatkniętej w spodnie bo stworzy miażdżące system wybrzuszenia. Co więc zrobić chcąc wykorzystać zarówno jej ciepło, jak i marynarkę? Korzystając z wielu dostępnych na internecie inspiracji – wypuścić koszulę na wierzch.

5

Pamiętajcie może o wpisie PROMUJĄCYM świetną stronę MadamSale? Z ciekawości, bo odzew był ponoć duży – czy dokonaliście zakupów, lub zarejestrowaliście się na ich stronie? Od czasu poznania tej aplikacji osobiście używam jej stosunkowo często i czekam na okazję, bo kilka ofert obserwuję 😀

6

Spodnie to jedyny w tym zestawieniu element garderoby, którego kolor ciężko określić mianem „ciepły”. Mimo wszystko chcąc nieco przełamać blok skądinąd nazbyt beżowej całości postanowiłem o użyciu właśnie tych jeansów, w miejsce przykładowo beżowych chino. Ich użycie nie byłoby absolutnie błędem, ale mogłoby wpędzić to zestawienie w rejony „beżowej nudy”.

7

 

Na stopach zaś deserty, które również analogicznie do koszuli – nigdy nie były używane w połączeniu z marynarką. Butom dość mocno dała się we znaki zima i będę musiał poświęcić chwilkę na ich całkowitą renowację. Ślady soli i niezbyt przyjemnych zacieków widać szczególnie na czubkach, które z tego względu nie wyglądają zbyt urodziwie.

Cały zestaw jak widzicie krąży zarówno pomiędzy bardzo dużą ciepłotą termiczną jak i ciepłymi barwami. To zestaw idealny na jesień czy bardzo chłodną wiosnę. Póki co – nie będzie już zapewne w tym roku dane mi chodzić tak ciepło ubranym. Jestem mężczyzną, któremu stale jest zbyt ciepło, więc prawdopodobnie w przeciągu kilku dni schowam resztę ubrań na chłodne pory roku w głąb garderoby, wyciągając lekkie, cienkie, przewiewne rzeczy. Sama przyjemność!

Marynarka – Zara,

Koszula – Abercrombie, Podobna TUTAJ

Jeansy – H&M

Buty – TK Maxx, Podobne

8

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Brązowa marynarka
4.68 z 31 ocen

    ADD YOUR COMMENT