Ciekawy prezent – może coś niespotykanego?

Ciekawy prezent – może coś niespotykanego? – Casualism Blog Moda Męska

Wszyscy czekamy na TEN dzień w roku. Dzień, kiedy to obdarowujemy ludzi prezentami, a i sami otrzymujemy od losu „co nieco”. Ten dzień nadchodzi coraz bliżej, wręcz cały grudzień taki właśnie jest! Dlatego osobiście i ja mam spore problemy z wyborem właściwych podarunków dla bliskich czy dalszych znanych mi osób. Jest jednak pewna sprawa, którą warto w tym momencie poruszyć – kreatywność. Dzisiaj wpis, który opisze ciekawy prezent i który – mam nadzieję – naprowadzi na właściwe tory. Zapraszam!

Wpis przy współpracy z wyjatkowyprezent.pl

Ciekawy prezent, ciekawe prezenty, prezent ciekawostka, jaki prezent facet

Prezenty uwielbiamy dostawać. Lubimy ten dreszczyk emocji kiedy to z pełnią zaangażowania zrywamy ozdobne papiery, kiedy to nasze oczy wreszcie zauważą co to jest, by wreszcie zacząć tej rzeczy używać – to piękne chwile, które warto celebrować. Jednak od nas zależy to, czy obdarowana przez nas osoba tak właśnie do tego podejdzie. Czy jej zaangażowanie, uśmiech i radość będą szczere, czy może wyrażą szczerość „udawaną”, ale niestety często spotykaną? Powinniśmy pełnią sił walczyć o to, by obdarowana przez nas osoba była autentycznie szczęśliwa, zadowolona lub wręcz zachwycona naszym – oby ciekawym – wyborem. Bo prezent na święta nie musi być nudny!

Teraz sezon prezentów się zbliża, a ja jako jeden z najczęściej piszących i najlepszych blogerów mam zamiar ten temat rozłożyć na wiele mniejszych wpisów, które dadzą szerszy pogląd na sprawę. Mam zamiar zrobić tak, by każdy z nas dzięki tym raptem kilkudziesięciu zdaniom wiedział co zrobić i jak zrobić, by obdarowany czuł się Panem świata i szczęśliwcem ponad miarę.


Poprowadź Ferrari!

prezent dla mężczyzny jazda ferrari

Kocham samochody, więc liczę na to, że wielu z Was będzie podzielać mój zachwyt nad tym prezentem – także ci, którzy zostaną obdarowani, bo to się nazywa ciekawy prezent. Osobiście uważam, że to jeden z najlepszych prezentów dla osób choćby minimalnie zainteresowanych motoryzacją. Sprawi niesamowitą radość i przekroczenie barier, które to raczej na zawsze u większości z nas pozostaną tylko w sferze marzeń. W porównaniu do niektórych prezentów ten jest wręcz „jednorazowy” i zapewne sprawi szczęście na całe życie. Dodać do tego fakt, że to cudowne 360 z manualną skrzynią i 400 KM pod prawą stopą. Dla mnie Modena i jej V8 bez uturbienia pozostaje u mnie na liście jako czysta przyjemność bez wielu wspomagaczy. To coś, co mogę nazwać ikoną.

Przeczytaj koniecznie ->  Cropped pants, spodnie do kostek, przykrótkie spodnie

 Warto się dobrze ubrać!

Ciekawy prezent, ciekawe prezenty, prezent ciekawostka, jaki prezent facet

Warto by ciekawy prezent miał dobrą otoczkę. Piękne kurtki skórzane idealnie dopełnią ten prezent. SERGE PARIENTE / 12 MIDNIGHT / REISS


Lot widokowy?

prezent rodzinny lot widokowy

Na równi z motoryzacją uwielbiam samoloty. Często jeżdżąc przez autostradę, gdzie przecinam szlak lotu lądujących samolotów decyduję się na półgodzinny postój i obserwowanie tych maszyn podchodzących do lądowania. Piękne, ciężkie maszyny, które dosłownie wręcz nie powinny unieść się w powietrzu. To coś, co możemy nazwać „wolnością” i eksploracją świata z zupełnie innej perspektywy. Perspektywy, która także i tutaj staje się jednorazowa, więc z pewnością obdarowana przez nas osoba stwierdzi „o matko jedyna!” po czym zapamięta ten prezent do końca swoich dni. Większość ludzi jednogłośnie stwierdzi, że to dobry prezent bo nie wymaga od nas niczego ponad posiadanie otwartych oczu i brania garściami z widoków.

Warto się dobrze ubrać!

Ciekawy prezent, ciekawe prezenty, prezent ciekawostka, jaki prezent facet

Podobne od SCHOTT w totalnie klasycznej wersji oraz SCHOTT z mega ciekawym tyłem. Całość kurtki z drugiego linka jest w typie vintage, więc polecam zobaczyć. Godna zdecydowanego polecenia jest także kurtka GOOSECRAFT.


Strzelanie!

prezent strzelanie na strzelnicy pistoletem glock

Tak jest, strzelanie to jedna z najbardziej męskich rzeczy jaka istnieje i sam chętnie bym spróbował w tym swoich sił, czym więc byłby ciekawy prezent bez tej czynności w zestawieniu? Co prawda genialnie mi szło na różnych wiatrówkach, ale to nie jest jednak „proch”. Będąc w Polsce raczej nie otrzymamy powszechnego dostępu do broni palnej, warto więc skorzystać z czegoś dla nas nieznanego. Ludzie w krajach USA mogą „bawić się” w strzelanie na własnym podwórku, bo jest to w niektórych stanach wręcz powszechność, u nas niestety jest zgoła inaczej dlatego taki prezent zrobi naprawdę świetny efekt. Polecam dla większości – i to nie tylko mężczyzn!


Degustacja Whisky!

prezent degustacja whiskey single malt

Nie wiem ilu z nas skosztowało tego trunku w swoim życiu, ale wiem po moich najbliższych, że raczej ciężko do tego namówić. Stojąc przed półką w sklepie raczej z pewnością sięgną po znane sobie alkohole, by koniec końców odrzucić whisky jako nieznaną i zupełnie zbędną. Ja też tak miałem, ale wraz z poznawaniem whisky odrzuciłem całkowicie inne alkohole poza brandy. Sam prezent zaś jest „pełny” bo oferuje degustację whisky w typie Single Malt (więcej o tym wkrótce!) czyli nie wymieszanej z innymi rodzajami dla osiągnięcia niższej ceny. Dlatego ten prezent polecam nie dość, że początkującym to i ludziom choćby lekko lubującym się w blended whisky. Oni sprawdzając Single Malt bardzo wiele zyskają!

Przeczytaj koniecznie ->  Trendy w koszulach na wiosnę

Ciekawy prezent to nie wszystko – Ubierz się właściwie!

Te marynarki są swobodne i świetnie będą nadawać się do towarzystwa Whisky. SAND / CASUAL FRIDAY / POLO RALPH LAUREN

Te marynarki są swobodne i świetnie będą nadawać się do towarzystwa Whisky. SAND / CASUAL FRIDAY / POLO RALPH LAUREN

Adrian / The-Bigwig

Ciekawy prezent – może coś niespotykanego? – Casualism Męska Moda Blog

Ciekawy prezent – może coś niespotykanego?
4.9 z 29 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

 1. Yaca Reply

  Polecam przejażdżkę superautem w 100%.

  W zeszłym roku dostałem taki prezent na urodziny – z tym, że to było Lamborghini Gallardo. No i nie było jazdy po mieście tylko po torze. Po 15 minutach „walki” z tym potworem nie wiedziałem gdzie jestem a kolana trzęsły mi się jeszcze z godzinę po jeździe. Także polecam bo warto!

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Brzmi genialnie! Aż mi zrobiłeś chętkę i może sam sobie sprezentuję 😀 Był instruktor na fotelu obok jak rozumiem? Mogłeś auto nieco pocisnąć czy raczej instruktor stopował zapędy? Pytam bo jeśli miałbym jeździć jak staruszka to nie będę robił sobie smaka 😉

 2. Yaca Reply

  Był instruktor. Pierwsze kółko na torze to zapoznanie z autem, wyjaśnienie jak to wszystko działa itp. Potem można było cisnąć ile fabryka (albo na ile starczy jaj w moim przypadku) dała. Oczywiście wszystkie ESP i inne system musiałby być włączone ale i tak Byk szedł po torze ostro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *