Flanelowa koszula męska

Casualism Blog Moda Męska – Flanelowa koszula męska

Lubię flanelę! Lubię ten materiał ze względu zarówno na jego fizyczne cechy, jak i prezencję na ciele. Dzisiaj wpis stylizacyjny sprzed dobrych kilku tygodni, gdy z nieba sączył się jeszcze ostatni śnieg „znikąd”. Mam więc brodę po dość konkretnym trymowaniu, jest więc nieco krótka i oglądam siebie jak nagiego…

1 2

Koszula to wyrób, który noszę na tyle rzadko, że jej brak w szafie nie zabolałby mocno. Ot, koszula na niepogodę i jeśli zostanie uzupełniona przez bluzkę pod spodem – to otrzymujemy kurtkę w formie koszuli. Jest ciepła, świetnie się nosi ze względu na miły w dotyku materiał. Same superlatywy. Minusem, który minusem przestaje być po przywyknięciu to nieco luźniejszy krój, który pozwala ją zrobić nieco bardziej uniwersalną dając miejsce pod spodem na rzeczoną bluzkę. TUTAJ mamy poradnik na temat koszul flanelowych.

3

Pod spodem bluzka o której mówiłem w powyższym akapicie. To Zarowa rzecz, którą lubię nosić podczas chłodnych dni jako uzupełniacz. W dzień zdjęć niestety nie pamiętam pogody, ale wnioskuję, że zbyt ciepło nie było. Ja, jako facet, któremu stale za ciepło oceniałem ten zestaw jako „w sam raz”. Dla mnie.

4 5

Całkiem niedawno mówiłem Wam przy okazji wpisu z czarnymi spodniami, że ich opisywanie to droga przez mękę. Do tej pory ich opis to stałe powtarzanie tych samych frazesów, zdań, sformułowań, które już dla moich stałych czytelników nie są niczym niezwykłym i nie odkrywają jakichkolwiek nowych kart. Za to nowi czytelnicy jak najbardziej powinni otrzymać choćby zdawkową informację, która mam nadzieję stanie się ciekawostką. Ot – czarne jeansy to moim zdaniem idealne jeansy, nawet stawiam je przed nieśmiertelnym granatem. TUTAJ jest poradnik na temat czarnego koloru w kwestii ubrań, który musowo trzeba przyswoić.

6

Na stopach z kolei białe Converse. Na ich temat również ciężko napisać rozprawkę albo i wręcz krótki akapit, ale wierzcie mi na słowo – białe buty są uniwersalnością i pięknem na równi z czarnymi jeansami. Wprost je ubóstwiam i gdybym miał pozostać przy jednym rodzaju obuwia całe życie byłyby to zapewne albo właśnie białe buty albo czarne derby. Ciężki miałbym wybór 😉

Koszula – Abercrombie&Fitch, Podobna TUTAJ

Bluzka – Zara

Jeansy – Lee Powell, Podobne TUTAJ

Buty – Converse

7

The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Flanelowa koszula męska
3.68 z 31 ocen

    ADD YOUR COMMENT