Garnitur w prążek - Casualism Blog Moda Męska Garnitur w prążek - Casualism Blog Moda Męska

Garnitur w prążek i różowa koszula

Casualism Blog o Modzie Męskiej – Garnitur w prążek i różowa koszula

Więc nastała niedziela. Dzisiaj wpis stylizacyjny w eleganckim tonie z nową koszulą. Krótko i zwięźle w kwestii tekstu. Jest późny wieczór, a ja niedawno wróciłem. Muszę siłą rzeczy streszczać się maksymalnie.

1 2 3

Główną rolę gra oczywiście prążkowany garnitur. Od ostatniego pokazania go na Casualism nie zmienił się wcale, nie ma więc sensu poruszać poruszonego.

4 5 6

Koszulę z kolei otrzymałem od właścicieli Trashness.com (a tu ich BLOG). Ten egzemplarz, który widzimy we wpisie był prezentem „w ciemno”, nie był podyktowany moim wyborem. To dokładnie TEN model, więc ciekawa odskocznia od posiadanych przeze mnie koszul, a wyróżnia ją głównie niesamowicie fajnie prezentujący się kołnierzyk typu „club collar” w bieli. Będzie uzupełniał moją koszulową grę (Sick shirts game bruh).

7 8 9

Generalnie koszule od Trashness oceniam dobrze. Jakość, wykonanie – jest dobre, a cena – satysfakcjonująca i warta zakupu. Rozmiar, który mam na sobie to S, ale uprzedzam. S-ka w wymiarze Trashness jest bliższa M, bądź S/M w mojej metodologii. Ale jak to ze mną bywa – dopasowanie, które oceniam idealnie dla większości z użytkowników będzie zbyt mocne i wręcz doskwierające, dlatego oceniam je dobrze. Miły prezent, dziękuję Maarten!

10 11 12

Buty to patynowane loafersy z Zary. Ot!

13

PS, Pasek, który miał tu znaleźć się w oryginale okazało się…że przeżył mocny wypadek i znaleźć się tu nie mógł. Niestety, szlufki wypełnił niepasujący pas…Niech to pokaże Wam doskonale jak robię zdjęcia i jakie stylizacje pokazuję. Użytkowe, użytkowane. Oczywiście proszę byście przymknęli na niego oko, nie był to mój wybór i zamysł stylistyczny. Teraz nieco żałuję, że nie zostałem z jego brakiem, na zdjęciach efekt wyglądałby lepiej. Ehh.

14

 

Inne wpisy z garniturem:

NA SPORTOWO

NA ELEGANCKO

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Garnitur w prążek i różowa koszula
5 z 9 ocen

    ADD YOUR COMMENT