Jeansowa kamizelka męska - Casualism Blog Moda Męska Jeansowa kamizelka męska - Casualism Blog Moda Męska

Jeansowa kamizelka

Casualism Blog Moda Męska – Jeansowa kamizelka

Ostatnio (właściwie to po opublikowaniu TEGO wpisu) naszła mnie ochota na zestawienia czerpiące ze stylu rockowego. Dzisiejszy zestaw jest pełną kontynuacją trendu moich nowych upodobań, tak więc dzisiaj po raz pierwszy miejsce na moim grzbiecie zarezerwowała sobie jeansowa kamizelka…

1 2

Jeansowa kamizelka to jeden z moich ostatnich nabytków, ale tokiem rozumowania z TEGO wpisu – i ta powstała przez urżnięcie rękawów ze zwykłej kurtki. Pozwólcie, że wszelkie detale i dodatkowe informacje na temat tej części garderoby pozostawię na długi wpis poradnikowy o katanach i jeansowych kamizelkach. To w ramach zajawki, bo wpis będzie pełny, ciekawy, wyczerpujący. Sam proces usuwania rękawów przebiegł jako jeden z najprostszych, najłatwiejszych, a jednocześnie wywołujących największą zmianę. Sama przyjemność…

3 4 5

Pod spodem czarna koszula firmy tej samej co kamizelka. Znudzonych ilością ciemnych koszul na Casualism muszę przedstawić pewien fakt. Otóż mam koszul czarnych trzy sztuki (jedna niepokazywana) i być może mylą się niektórym z Was tworząc mylne wrażenie „tyrania” jednej. Choć…nawet jeśli, to czy to źle? Nasze garderoby powinny zapełniać wyłącznie rzeczy, które ubóstwiamy, kochamy. Rzeczy, które zakładamy najchętniej, bez potrzeby jakichkolwiek dywagacji i rozmyśleń. Życzę sobie bym miał w garderobie wyłącznie taką odzież, z której ciężko byłoby mi wybrać „najlepszą”.

6 7

Na nogach czarne jeansy z dziurami, które mimo „nieuwielbienia” przez niektórych czytelników muszę czasami pokazać. Powód jest prosty, prozaiczny i maksymalnie łatwy do wytłumaczenia. Otóż…lubię takie spodnie. Mimo pewnego rodzaju znienawidzenia tego typu jeansów nie byłbym sobą nie pokazując ich. Funkcją autorskiego Bloga jest chęć do pokazywania rzeczy „pod siebie” – więc takich, które osobiście bardzo lubię, bez nadęcia i gry pod publikę. Sama szczerość.

8 9

Derby z Zary na stopach dopełniają ten zestaw tworząc jednolitą, spójną całość. Zdecydowanie w tym „outficie” czułem się świetnie. Jestem zadowolony również ze zdjęć.

Kamizelka – Levi’s, Podobna TUTAJ

Koszula – Levi’s, Podobna TUTAJ

Spodnie – Podobne TUTAJ

Buty – Zara, Podobne TUTAJ

10

The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Jeansowa kamizelka
4.75 z 16 ocen

    ADD YOUR COMMENT