Kamizelka jeansowa męska Casualism Blog o Modzie Męskiej Kamizelka jeansowa męska Casualism Blog o Modzie Męskiej

Kamizelka jeansowa męska

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Kamizelka jeansowa męska

Wiecie zapewne wszyscy i o słuszności tej tezy przekonaliście się na własnej skórze będą czytelnikiem mojego Bloga. Otóż uwielbiam bawić się ubiorem i robić coś, czego generalnie wcześniej bym nie zrobił. Tak więc dzisiaj podjąłem kolejny raz rękawice w stylu streetwear. Jak wyszło? Moim zdaniem świetnie, ale wszystko w Waszych rękach 😉 Kamizelka jeansowa jako górna warstwa. Zobaczcie!

kamizelka jeansowa jeansowa kamizelka

Kamizelka Levi’s którą widzieliście na blogu chyba tylko RAZ to rzecz, którą jakoś rzadko używam. Nie wiem, ale mimo jej niezaprzeczalnego stylu i cholernie fajnego wyglądu jakoś nie wpada zbyt często na moje barki. Postanowiłem tym samym nieco zabawić się nożyczkami i względem TEJ kamizelki od SLP odciąć jej kołnierz, a resztę mocno postrzępić. Jestem z tej przeróbki zadowolony, bo jej kołnierzyk mi się naprawdę nie podobał. Do stylu rockowego i streetwear’owego tej kamizelki duży kołnierz jakoś niezbyt mi pasował, choć dobrze wiem, że to wyłącznie moje przesadne myślenie, konkretny overthinking 😉

męska kamizelka jeansowa spodenki dresowe

Pod spodem lniana koszulka, której wygląd dobrze się wkomponował w cały zestaw i odczuwam jej obecność jako idealnie gaszącego zapędy całego outfitu zawodnika. Nieco stonowała i zagrała dobrą rolę – tło.

męskie bransoletki Styl streetwear

Na nogach spodenki dresowe, których użytkowość ogranicza się w tym roku do…jednego zestawienia, którego jesteście świadkami 😉 Wygodne, lekkie, czarne spodenki dresowe.

Bransoletka z kotwicą Vans Slip-on, buty wsuwane

A na stopach najnowszy nabytek w postaci Vansów Slip-on. Genialne buty. Tej lekkości (UltraCush) się nie spodziewałem, bo po zdjęciach mówiąc w pełni szczerze pojęcia nie miałem, że otrzymam buty inne niż typowe dla marki Vans slip-ony z twardą podeszwą. Taka miła niespodzianka. Co zaś do samych butów. Są absolutnie prze wygodne, ale totalnie wąskie na szerokość. Naprawdę, choć uwielbiam buty idealnie oplatające moją stopę, dla niektórych wręcz lekko przyciasne – to te były z początku wręcz grą poza kontrolą, hardcore w pełnym znaczeniu tego słowa. Jeśli więc macie szeroką stopę to weźcie ten fakt pod uwagę. Kupiłem je TUTAJ. Świetne uzupełnienie slip-onów materiałowych.

Kamizelka – Levi’s, TUTAJ fajna z ciekawie wykończonymi otworami po rękawach

Koszulka – H&M, TUTAJ podobna na przecenie, choć cena niestety nie jest niska

Spodenki – H&M, TUTAJ są fajne

ButyVans Slip On LTE (super cena) a TUTAJ alternatywa w postaci skóry plecionej

Undercat, fryzury męskie Ubrania street wear

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Kamizelka jeansowa męska
5 z 24 ocen

    ADD YOUR COMMENT