Kurtka skórzana zamszowa

Casualism Blog Moda Męska – Kurtka skórzana zamszowa

Kurtki skórzane mają to do siebie, że rzadko ich ilość w szafie jest „wystarczająca„. Zwykle jest absolutnie odwrotnie – ich ilość oceniamy jako zbyt małą dla naszych potrzeb. Ja mam dokładnie tak – ilość dla mnie „wystarczająca” nie istnieje…Dzisiaj nowość na Casualism – kurtka skórzana zamszowa.  Zapraszam!

1 2

Ta kurtka to najnowszy nabytek, z którego jestem absolutnie zadowolony. W pełni klasyczna,  nieudziwniona kurtka wykonana – po raz pierwszy w mojej garderobie – ze skóry zamszowej. Ma w sobie cechy, które dosłownie pokochałem, jak całkowity brak zamków błyskawicznych, w pełni naturalną podszewkę z wiskozy, wysoką jakość wykonania i przeprzyjemną w dotyku skórę z wierzchu. Czego chcieć więcej. Może drugiej. Czarnej :)

3 4 5

Pod spodem koszula chambray w kolorze ciemnogranatowym z akcentem w postaci rzadko spotykanego kołnierzyka typu extreme cut-away. Cechuje go (jak sama nazwa z resztą wskazuje) duże rozwarcie co przy rozpiętym ostatnim guziku tworzy ciekawy efekt zniknięcia wyłogów pod zewnętrzną warstwą ubrania, jak kurtki w moim przypadku.

6 7

Na nogach jeansy Levi’s 511. Wybór ten dokonałem…przez wrodzoną odwagę 😉 ciężko łączyć rzeczy wykonane z jeansy unikając jednocześnie efektu Canadian Tuxedo, ale prostym trickiem leczącym tę dolegliwość jest jedna jedyna wprost zasada. Jak największa różnica zarówno w kolorze, jak i wadze materiału przy dwóch sąsiadujących ze sobą rzeczach.

8

Stopy to buty z Zary monk shoes, które pomalowałem osobiście. W zestaw zapewne wpasowałyby się lepiej buty zamszowe, ale chwilowo niestety takich nie posiadam – a bardzo, ale to bardzo żałuję…

9

Jak oceniacie zdecydowanie większe zdjęcia?

Kurtka – Gant, Podobna TUTAJ

Koszula – Trashness (mam na sobie rozmiar S, nieprzerobiony)

SpodnieLevi’s 511

Buty – Zara, Podobne TUTAJ

10

 

The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Kurtka skórzana zamszowa
5 z 42 ocen

    ADD YOUR COMMENT