Męska ramoneska

Casualism Blog Moda Męska – Męska ramoneska

Wszyscy wiemy, że Bigwig kocha kurtki skórzane, a że kocha je mocno – to często korzysta z ich dobrodziejstw. Dzisiaj wpis ciemny, czarny, nieco mroczny, choć tłem próbowałem ciemność nieco rozbudzić, w roli głównej męska ramoneska. Zapraszam więc na wpis, który myślę, że zaspokoi Waszą ciekawość mojej czwartkowej stylizacji.

1 2

Na samej górze oczywiście miejsce ma ramoneska vintage, którą odrestaurowałem osobiście, bez czyjejkolwiek pomocy. Przyznam się bez bicia, że z efektu jestem zachwycony i nic bym w tej kurtce nie zmienił prócz metki. Jednak lepiej bym się czuł psychiczny gdyby moje ego łechtał producent Schott 😉 taki tam, snobizm, te sprawy.

3 4

Pod spodem tym razem stosunkowo niegruba koszula denimowa od Levi’s, w kolorze niezbyt głębokiej czerni. Mimo, iż kupiłem rozmiar S to musiałem ją nieco mocno zwęzić, ot, chyba amerykański klient wziął górę nad chudym Europejczykiem, a że jednak długości czy szerokość barków okazały się strzałem w dziesiątkę to zwrot nie za bardzo mi się uśmiechał.

5 6

Na nogach z kolei spodnie z zamkami, które nieco zmieniły swoje oblicze od czasu ich ostatniej prezentacji. Otóż…rozciąłem wnętrza zamków, które wcześniej były ślepe, ot kierowały na drugą warstwę materiału. Teraz spokojnie podczas upałów ochładzają mi nogi, a włosy zamiatają ulice, ku uciesze władz miasta. A tak na poważnie – bardzo podoba mi się taka ich wersja.

7 8

Stopy to buty Zign (recenzja), które tym razem zdecydowałem się wybrać bo mimo, iż uwielbiam białe buty, uwielbiam też skórzane ramoneski, a także całkowicie czarne zestawy to nigdy nie zdarzyło mi się wszystkich tych cech połączyć w całość, choć w teorii powinny ze sobą świetnie grać. Tak się stało, spróbowałem i nie żałuję.

9 10 11

W ramach wyjaśnienia – czapka to lekarstwo na mocny bad-hair-day. Coś niewiarygodnego, ostatni raz przy układaniu włosów poddałem się w gimnazjum, by później na dobre 10 lat zgolić się na łyso i zapomnieć o problemie tego typu. Beznadziejne uczucie. Na szczęście upałów nie było, a ja nie wyróżniałem się z czapką na głowie, aż tak negatywnie wśród tłumu, w którym kilka innych osób również je miało. Co będzie w lecie? Strach się bać. Tło przepalone, bo spodobał mi się ten efekt, a to miejsce pozwala wyłącznie na robienie zdjęć w tym kierunku, tył jest niezbyt wyjściowy.

12

Kurtka – Vintage, Podobna

KoszulaLevi’s

SpodnieZara

ButyZign

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Męska ramoneska
4.87 z 23 ocen

    ADD YOUR COMMENT