Męski gruby sweter

Casualism Moda Męska Blog – Męski gruby sweter

Po ostatnim wpisie łatwo było zauważyć, iż stałem się na ten rok zwolennikiem grubych, masywnych ale jednocześnie komfortowych swetrów. Oddaję się przyjemności zakupowej bez miary i na ten rok w mojej szafie zagościł już trzeci. Zobaczcie dzisiejszy zestaw, który w porównaniu do TEGO wpisu, gdzie sweter zaaranżowany był na względnie słoneczną, ale zimną pogodę do dzisiejszego, który raczył mnie wyłącznie chmurami i powiewami chłodu. Dzisiaj więc męski gruby sweter!

Męski gruby sweter Męski gruby sweter

Na górze oczywiście mam sweter, który zakupiłem jako ostatni. Bardzo ciepły, gruby, absolutnie przemiły w dotyku sweter wykonany z wełny. Świetna rzecz. Grube swetry są czymś, co poprawia mi humor myśląc o przyszłych i czekających nas tygodniach. Zdecydowanie polecam każdemu z Was zaopatrzenie się w minimum kilka swetrów tego typu, których zapewniam – użytkowość będzie rosła z dnia na dzień.

Męski gruby sweter Gruby męski sweter

Ten sweter ma beżowo-białą barwę, typową dla naturalnej wełny czy bawełny. Jego krój jest luźny, ale jednocześnie nieprzesadnie – sprawa ta powoduje, że mogę go bez większych problemów użytkować zarówno gdy jego kompanami są ubrania casualowe, jak i te bardziej formalne. Efekt jaki osiągnąłem doborem rozmiaru i samą rozmiarówką producenta bardzo mi się podoba. Poprzednio prezentowany sweter miał krój wprost odwrotny, bo luz jaki go cechuje sprzyja wyłącznie swobodnym zestawieniom.

Męski gruby sweter Gruby sweter męski

Na nogach czarne jeansy (TUTAJ poradnik) które jak widzicie sprawdzają się dobrze nawet wtedy gdy na górze mamy skądinąd sweter mogący „działać” także w formalnych stylizacjach. Dorzucając do tego faktu ogromne, wyrwane dziury na kolanach łatwo zyskać wrażenie, że dziurawe spodnie w czarnym kolorze są łatwe w użytkowaniu. No i cóż, w moim przypadku stwierdzenie to zgadza się jak żadne inne. Jednak to wiecie, mój odosobniony przypadek za który mam nadzieję mnie odwiedzacie.

Stopy zaś weszły w derby kupione na niedawnej przecenie. Buty są świetne. Leżą jak trzeba, łamią się jak trzeba pokazując lekkie zużycie, ale nie świadczące o zaniżonej jakości. Generalnie znam fatum wiszące nad butami tańszymi niż $200 – że się popsują, że się powyginają, że nogi połamią i oplują, ale tak nie jest, jest wręcz odwrotnie.

Derby męskie

A Wy? Jak ze swoimi swetrami? Gotowi na nadejście jesieni i zimy?

Sweter – Podobny TUTAJ

Jeansy – Pull&Bear, Podobne TUTAJ

ButyZign

ZegarekLorus RT365CX9

Męski gruby sweter

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Męski gruby sweter
5 z 28 ocen

    ADD YOUR COMMENT