Akcesoria męskie eleganckie – PRZEGLĄD – 5 najlepszych!

Akcesoria męskie eleganckie – PRZEGLĄD – 5 najlepszych! – Casualism Blog Moda Męska

Są momenty, które uświadamiają człowiekowi, że jego pewne próby spełzają na niczym, często ze względu na różnego typu „pierdoły”, czy to w życiu czy to w kwestii ubrań. To pierdoły, zwane także detalami, często decydują o powodzeniu lub niepowodzeniu naszej stylizacji i od nich zależy jak zostaniemy odebrani, dlatego warto na to zagadnienie nieco poświęcić. Zarówno czasu, jak i zaangażowania. Dzisiaj poruszymy akcesoria męskie eleganckie ze sklepu trendhim.pl i mam szczerą nadzieję, że wpis ten pomoże w codziennych stylizacjach! Zapraszam na długi, ale jakże przyjemny wpis!

Wpis przy współpracy z Trendhim.pl

zdj

logo

Zacznijmy od małej informacji. Otóż akcesoria męskie eleganckie, którymi dzisiaj Was uraczę nie są akcesoriami, które z automatu spowodują, że będziemy najlepiej ubrani, że będziemy wyróżniać się wyłącznie pozytywnie no i że będziemy się w nich cudownie czuć. Nic bardziej mylnego. Akcesoria męskie eleganckie musimy – co najważniejsze – nakierować na siebie i swój gust, w końcu to my mamy w nich się czuć najlepiej, czyż nie? Zaczynamy!


1 – Krawat męski.

Akcesoria męskie eleganckie, męskie akcesoria, krawaty męskie, najlepsze krawaty, krawat dla mężczyzny, krawat dla chłopaka, męski krawat

Trzy naprawdę świetne krawaty. Od lewej – BAWEŁNA / WEŁNA / JEDWAB. Trendhim słynie z fajnego podejścia do materiałów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie ma innej rzeczy w naszej garderobie równie męskiej jak krawat, czym byłyby akcesoria męskie eleganckie bez tej rzeczy?! To jeden z tych detali, które odróżniają mężczyznę od chłopca i mimo, że wielu z nas może pracować w nie do końca przyjaznym im środowisku, to każdy powinien mieć minimum jedną czy dwie sztuki, które – w dodatku – trzeba umieć bardzo ładnie wiązać. Muszą być dobrej jakości, czyste i w idealnym stanie fizycznym. To coś, co musimy wiedzieć i musimy mieć, koniec tematu.

Przeczytaj koniecznie ->  Kurtki skórzane OCHNIK - Dlaczego są tak lubiane?

Wyobraźcie sobie scenkę, gdy młody chłopak idzie do ojca po to, by ojciec zawiązał mu krawat na jakieś nastoletnie wydarzenie z jego życia, to zrozumiałe. Ojciec wiążący krawat chłopcu jest automatycznie pokazywany jako męski, zaradny, znający się na rzeczy facet, który umie wziąć sprawy w swoje ręce, niczym narąbanie drewna na opał. A gdyby ojciec ten powiedział synowi „ Synuś, nie umiem, leć do mamy, ona umie.” – to byłby siuśmajtkiem spod pantofla, tak przynajmniej to widzę. Zapamiętajcie to koniecznie, bo umiejętność i posiadanie kilku krawatów to tak, jak posiadanie świetnej jakości whisky.


2 – Skórzana torba męska.

Akcesoria męskie eleganckie, męskie akcesoria, torby skórzane męskie, męska torba ze skóry, torba skórzana, torby męskie ze skóry

Świetne torby dla mężczyzny, zobaczcie po kolei. MONTREAL to totalny minimalizm i bardzo elegancka torba. JASPER jest nieco (ale tylko NIECO) mniej formalny choć dalej nadaje się wyłącznie do garniturów, zaś HAMILTON to model, którego uniesie niewielu 😉 Korygowana skóra, więc przynajmniej dostępna cenowo.

Oj tak, akcesoria skórzane to coś, co wręcz ocieka testosteronem 😉 Jest w tym stwierdzeniu sporo humoru, ale jednak sens wypowiedzi i tak zostaje zachowany bo jest to szczera prawda. Otóż skóra to coś, co ja oceniam jako materiał najbardziej pasujący do mężczyzny. Jest twarda, pięknie pachnie i jest wykonana z żywej niegdyś tkanki, a także niewiele różni się od produkowanej skóry już kilka tysięcy lat temu. To jest to! Elegancka torba męska ma to do siebie, że zazwyczaj czerpie ze skóry najlepsze cechy i oddaje efekt w postaci cudownej torby, którą warto przy sobie nosić, bo roztacza wokół siebie aurę ekskluzywności i jakości. Czyli to, co my – mężczyźni – uwielbiamy najbardziej!


3 – Pasek skórzany męski.

Akcesoria męskie eleganckie, męskie akcesoria, skórzane paski męskie, męski pasek ze skóry, skórzany pasek dla mężczyzny, męskie paski skóra

Bez pasków nie ma formalnego stylu, kropka. Najbardziej elegancki model CZARNY pasuje do skrajnej elegancji, np. na bale czy śluby. Model CIEMNO-BRĄZOWY to idealny kompan codziennych stylizacji zaś pasek JASNOBRĄZOWY to weekendowy towarzysz.

To jedno z akcesoriów, które naprawdę wiele znaczą. Nie tylko wtedy, gdy go widać, ale także wtedy gdy po prostu mamy go na sobie. Brak paska – co u mnie jest nagminne – może być oczywiście pewnym zabiegiem stylistycznym, ale jednak posiadanie dobrej jakości paska owiniętego wokół bioder jest naprawdę godnym mężczyzny uczuciem. Jest to w końcu poniekąd zbytek, na który pozwoli sobie jedynie pewna część mężczyzn, w dodatku na DOBREJ jakości pasek pozwoli sobie dosłownie promil. I my powinniśmy się właśnie w tym promilu znaleźć. Mężczyźni równają się w górę, nie w dół.

Przeczytaj koniecznie ->  Koszula z krótkim rękawem?! PORADNIK

4 – Poszetka

Akcesoria męskie eleganckie, męskie akcesoria, męska poszetka, poszetki męskie, poszetka do kieszonki, chusteczka do marynarki, chusteczka poszetka, poszetki męskie chusteczki do marynarki

Ciekawe bo i mocno od siebie różne poszetki. Po lewej mamy WEŁNIANĄ idealną poszetkę na wiosnę czy jesień, JEDWABNĄ perfekcyjną na lato oraz LNIANĄ również na okres letni.

Tym, co odróżnia nas – czyli zainteresowanych modą mężczyzn – od chłopaków, którzy wprost jej nienawidzą są często jedynie detale. Jednym z nich jest z pewnością poszetka. To ona rozbudza nieco miejsce, w którym zazwyczaj jest pusto i dodaje nieco życia, jednocześnie jest zawsze ewidentnym pokazaniem światu naszego zaangażowania w kwestii ubioru. To jest jednak zaangażowanie, którego nikt, ale to naprawdę nikt nie odczuje jako „pedalskie”, szczególnie gdy zastosujemy najbardziej elegancką wersję poszetki – białą, minimalistyczną i skrajnie formalną. Jestem praktycznie pewien, że większość niezorientowanych w temacie kumpli będzie zastanawiać się po co to, co to jest i dlaczego tak fajnie to wygląda co z automatu spowoduje, że to MY będziemy na ich świeczniku w pozytywny sposób. Pamiętam jaką miałem zazdrość w centrum swojego serca, gdy na imprezie o wysokiej randze jeden z biesiadników miał na sobie świetny garnitur i białą poszetkę, podczas gdy moja wpadła do wnętrza kieszonki piersiowej (brustaszy), o czym dowiedziałem się dopiero pod koniec eventu. Oj, czułem się źle 😉 Oczywiście i wersje mocno kolorowe czy z nadrukowanymi ciekawymi wzorami będą rewelacyjne i zachęcam do ich stosowania, bo doda to kolejną część garderoby, w której można się nieco zainteresować.


5 – Spinki do mankietów.

Akcesoria męskie eleganckie, męskie akcesoria, spinki do mankietów, mankiety spinki, spinki do koszuli, koszulowe spinki, spinki do rękawów

Jedna z wielu bardzo ciekawych spinek na stronie Trendhim. Po lewej stronie mamy najbardziej elegancką wersję czerpiącą z MINIMALIZMU, w środku wersję na co dzień z niezwykle ciekawym bajerem – MECHANIZMEM Z ZEGARKA, zaś po prawej – spinki na bardzo swobodny dzień, tzw. WĘZEŁKI lub supełki.

Analogicznie do poprzedniego punktu i tutaj mamy grę detali. Grę, która potrafi nas wyciągnąć zdecydowanie wyżej niż innych ludzi gdyż jestem praktycznie przekonany, że każdy wokół nas będzie wolał użytkować koszulę na guziki. Koszula na spinki to śpiew starych czasów, niczym brzytwa do golenia, więc nie spodziewajmy się wielu ludzi z takimi rozwiązaniami. Daje nam to pole do popisu, zarówno w kwestii wyglądu, jak i ciekawego hobby, bo w końcu ileż można mieć tych granatowych garniturów i nie umrzeć z nudów? 😉

Przeczytaj koniecznie ->  Woskowane jeansy?

logo

Tak wygląda moja lista pięciu najciekawszych męskich akcesoriów ze sklepu TRENDHIM, które potrafią odmienić nasz styl z casualu na elegancki. Są to rzeczy, które na pewno u każdego wywołają bardzo pozytywne odczucia, nie tylko u tych którzy są zainteresowani modą niczym my sami. Plusem jest także to, że kolejne zainteresowanie dodaje kolejny ciekawy aspekt do naszego życia. Jedni lubują się w zbieraniu znaczków i czerpią z tego satysfakcję by inni czerpali taką samą ze zbieractwa poszetek czy spinek!

Zdjęcie główne ze strony Suitsupply.com

Adrian / The-Bigwig

Akcesoria męskie – PRZEGLĄD – 5 najlepszych! – Casualism Męska Moda Blog

Akcesoria męskie eleganckie – PRZEGLĄD – 5 najlepszych!
4.9 z 35 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *