Kurtka safari

Casualism Blog Moda Męska – Kurtka safari

Ostatnim wpisem kolażowym zainspirowałem samego siebie – bo kurde, najważniejsze rzeczy niezbędne do stworzenia zaprezentowanego tam zestawu miałem i mam dostępne w swojej szafie. Żal nie skorzystać, tym bardziej że pogoda dopisała i dopieściła mnie maksymalnie. Kurtka safari – zestaw w neutralnym dla oka beżu.

1 2

Sama kurtka to wyrób Zary, który przyjął się u mnie w szafie stosunkowo dobrze, ale nieczęsto znajduję dla niej zastosowanie, choć gdy już się uda – to odwdzięcza się pełnią komfortu. Kupując kurtkę safari kierujmy się: materiałem (musi być cieniuteńki!), kolorem (musi być beż!) i designem (musi mieć dużo kieszeni, musi miąć się niemiłosiernie ze względu na użycie samej bawełny i musi być pozbawiona jakiejkolwiek podszewki). Cechą kurtki safari jest jej niesamowita lekkość i brak „ogrzewania” choćby w największych upałach, warto więc temu zagadnieniu trochę czasu poświęcić.

3 4 5

Pod spodem maksymalnie wymiętolona koszula z materiału podzielonego na równe porcje bawełny i lnu. Nic na jej temat poza „miła w użytkowaniu” powiedzieć nie mogę. Ot, koszula w pełną gębą swobodnym wydaniu.

6 7

Na nogach białe jeansy również z Zary i także na ich temat ciężko wycisnąć mi choćby słowo. Rozpisuję się na ich temat w każdym wpisie z nimi, ale tym razem dosłownie nie mam na to ochoty 😉 89

A na stopach loafersy, których użyłem w zamian NB prezentowanych w poniższym kolażu. Dobrze się wpasowały mimo skrajnie różnego charakteru do owych butów sportowych. Oczywiście bez skarpetek, bo Afrykański kontynent takich nie wymaga 😉 Dzisiaj zamiast wypisywać poszczególne marki i ich zamienniki pozwolę sobie wkleić kolaż który przyczynił się do stworzenia dzisiejszego zestawu. Jest to również pokazówka jak bardzo kolaże te mogą pełnić funkcję inspiracyjną. PS, co myślicie o założeniu przez mnie Instagrama? Jeden z czytelników pytał mnie, a teraz ja zapytam Was 😉

 

2
KurtkaBluzkaSpodnieButy NB, Buty PODOBNE do wpisu z dzisiaj

10

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog casual

Kurtka safari
4.91 z 33 ocen

    ADD YOUR COMMENT