Spodnie w kant noszone na luzie

Casualism – Blog Moda Męska – Spodnie w kant noszone na luzie

Dzisiaj pokażę Wam, że spodnie w kant noszone na luzie to nie tylko marketingowy bełkot wielu firm odzieżowych – a pewien niezaprzeczalny fakt, któremu dzisiaj dam wyraz. W postaci wpisu prorokującego wpisów takich więcej. Lubię łączyć rzeczy eleganckie z eleganckimi mniej – by nie rzec całkowicie casualowymi. A dzisiaj coś całkowicie nowego, coś interesującego – do czego przyzwyczaiłem Was od początku ale w takim wydaniu zaserwuję po raz pierwszy i absolutnie nie ostatni. Całość zestawu w pełnej szarości i bieli, czyli kolorach, które grają mi w głowie już od dawna i nie przestaną grać nigdy. Zestaw też ma w sobie coś ze znanego wszystkim vintage’u…Ogólnie – zestaw godny pewnego znanego, Paryskiego Blogera. Czekam na Wasze skojarzenia.

1

2

3

Górę robi koszulka polówka, której szczerze mówiąc przy upałach wprost nienawidzę. W dniu robienia zdjęć jednak słowo „upał” byłoby ogromnym nadużyciem. Koszulki polo z piki odczuwam niezwykle ciepło i ich przewiewność jest jak dla mnie absolutnie nie do zauważenia, a jeśli takowa istnieje faktycznie – to skutecznie jej przyjemność odbiera mi „ciepłe” odczucie materiału. Czuję się jak w swetrze. Być może przewiewnym, ale swetrze.

4

5

6

Na nogach z kolei spodnie wełniane. Niedawno kupione, ciekawe spodnie uzupełniające moją garderobę. Kupiłem też drugie – oczywiście…szare 😉 Moja nowa miłość na jesień i zimę.

7

8

Na nadgarstkach akcesoria w postaci wielorakich bransoletek. Ot, typowo. Paska nie brałem. Powód? Bez powodu, nie pasował mi tutaj.

9

Stopy z kolei to Nike Go niepokazywane na Casualism od dawien dawna. Jakoś od nadmiaru nowych butów intensywność użytkowania tych spadła dość znacznie, ale nie do zera.

10

Warto zobaczyć również:

PORADNIK jak nosić białe buty

Zimowy zestaw w szarości

Jesienny zestaw w szarości

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Spodnie w kant noszone na luzie
4.29 z 7 ocen

    ADD YOUR COMMENT