Rockowy styl styl rock - Casualism Blog o Modzie Męskiej Rockowy styl styl rock - Casualism Blog o Modzie Męskiej

Styl rock, rockowy styl w pełni

Casualism Blog o Modzie Męskiej – Styl rock, rockowy styl w pełni

Całkiem niedawno, bo dosłownie WCZORAJ na Casualism na miejscu ostatnim dawałem kolaż, który praktycznie w pełni opisuje mnie w dniu dzisiejszym. Zestaw skrajnie w moim stylu, ciekawi całości? W takim razie spójrzcie niżej, na rockowy styl w pełni!

1 2

Zacznijmy oczywiście od typowego dla kategorii stylizacji opisu każdej rzeczy z osobna. Jako, iż zaczynam zawsze od góry to i tym razem inaczej nie będzie. Kurtka skórzana w typie ramoneski to rockowy ideał i zakładam ją chętniej niż cokolwiek innego będącego w moim posiadaniu. Mimo, iż w dalszym ciągu nie przywykłem do jej długości, to użytkuję ją z nie lada przyjemnością. Myślałem ,że nie będzie dane mi założyć ją raz jeszcze w tym roku, a tu taka niespodzianka. Udało się!

3 4

Pod spodem jedna z najbardziej odważnych rzeczy w mojej garderobie – szary…zwierz. Rzecz, której nigdy w życiu bym nie kupił nie znając marki Saint Laurent Paris, której to koszulki i koszule z takimi nadrukami święcą potężne sukcesy. No i teraz…podoba mi się 😀

5 6

Na nogach zwykłe czarne jeansy, o których obiecywałem sobie nie rozpisywać się nadmiernie, bo słowa na ich temat są zawsze wtórne i wiele nowego nie wnoszą.

Jako akcesoria – na nadgarstku wyłącznie jedna, czarna bransoletka skórzana otrzymana w ramach współpracy od firmy Paul Hewitt (PHREPS). Genialna rzecz, staram się bez niej nie wychodzić z domu, gdy na sobie mam rzeczy w ciemnych barwach. Bardzo dobrze uzupełnia moją garderobę i na pewno się jej nigdy nie pozbędę.

7 8

A na stopach zaś najnowszy nabytek w postaci butów firmy Zign, na które czaiłem się parę miesięcy. Cena spadła do akceptowalnego poziomu, a ja stałem się tym samym szczęśliwym użytkownikiem kolejnej pary derbów. Choć to derby nieco inne niż będące wcześniej w moim posiadaniu, bo wyróżnia je płaska podeszwa. Oczywiście, nawiązuje to skrajnie do znanego wyrobu firmy Common Projects, ale czy to nie o to chodzi?

9

Co zaś do całego zestawu – TUTAJ znajduje się „rockowy poradnik”. Jak widzicie moja „rekreacja” kolażu, do którego podlinkowałem na samym wstępie jest dość dosadna i wierzcie mi lub nie – ale jedyną przyczyną nieumieszczenia tam koszulki w nadruk tego typu było wyłącznie to, że nie mogłem jej nigdzie znaleźć :) Jak się w takim zestawie czuję? Wprost rewelacyjnie! Zestaw tak ciemny i jednoznaczny bywa w noszeniu bardzo ciężki i trzeba przywyknąć do „konkretów” w postaci czasami dość nachalnych spojrzeń. Styl taki nie bywa w Polsce szczególnie często spotykany, co nie czyni z tego wady, a dość sporej wagi zaletę – w końcu wtórni być nie lubimy :)

Kurtka – H&M, Podobna TUTAJ w super przecenie i TUTAJ w cenie nie do pobicia (ponad 300 zł)

Koszulka – H&M

Spodnie – Pull&Bear, Podobne TUTAJ w bardzo ciekawej cenie

ButyZign, w tej cenie warto!

10

 

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Styl rock, rockowy styl w pełni
5 z 13 ocen

    ADD YOUR COMMENT