Męska inspiracja - Kolaże - Casualism Blog Moda Męska Męska inspiracja - Kolaże - Casualism Blog Moda Męska

Męska inspiracja – Kolaże

Casualism Blog Moda Męska – Męska inspiracja, kolaże

Dzisiaj, jak co sobotę, uraczę Was dwoma kolażami, które będą mam nadzieję służyły Wam jako swoista męska inspiracja. Dwa zestawy skrajnie od siebie różne, choć prezentują równie dobrze ubranego mężczyznę. Zdecydowanie przewijając w dół warto spojrzeć o czym piszę.

3


1. Pełna formalność, granatowy garnitur.

1

„Prawdziwy mężczyzna garnituru się nie boi” – brzmi to jak pusty frazes choć osobiście uważam, że każdy z nas powinien w szafie mieć jeden, jak najbardziej uniwersalny garnitur. W przypadku granatu ciężko o kolor jeszcze bardziej uniwersalny, bo granat oraz szarość – pasują wprost wszędzie, aczkolwiek prywatnie uważam, że granatowe garnitury są ciekawsze niż szare. Ten model połączyłem z białą, najbardziej formalną koszulą oraz brązowymi akcesoriami, które moim zdaniem – łączą się z granatem absolutnie idealnie. Brązowy pasek pleciony, brązowe buty monk – czy może być ciekawiej, ale jednocześnie równie formalnie? Do tego krawat w grochy, oraz opcjonalnie biała poszetka złożona w TV fold (PORADNIK o poszetkach).

Garnitur / Koszula / Buty / Pasek / Krawat

2. Workwear/Americana

2

Ten zestaw mimo absolutnej sprzeczności z prezentowanym powyżej – idealnie spełnia wymogi stylu workwear (TUTAJ album na ten temat). Mamy więc bardzo twarde i poniekąd „męskie” wyroby zaczynając od samej góry, a na samym dole kończąc. Jeansowa katana (TUTAJ poradnik) to stuprocentowy „must-have” dla każdego lubującego się w tym (choć nie tylko tym, oczywiście!) stylu. Pod spodem koszula flanelowa we wzór buffalo check (TUTAJ poradnik i duży album), a na nogach idealnie uzupełniające się z jeansem spodnie bawełniane chino. Na stopach buty trzewiki (TUTAJ 110 zdjęć w albumie) o dość szerokim kopycie, a wokół pasa – równie gruby pasek. Całość zestawu moim zdaniem prezentuje się zjawiskowo.

Kurtka / Koszula / Spodnie / Pasek / Buty

 

The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Męska inspiracja – Kolaże
4.86 z 14 ocen

    ADD YOUR COMMENT