Oliwkowa parka męska - Casualism Blog Moda Męska Oliwkowa parka męska - Casualism Blog Moda Męska

Oliwkowa parka męska

Casualism Blog Moda Męska – Oliwkowa parka męska

Oliwkowa parka męska to dość rzadko używana przeze mnie część garderoby. Zwykle wisi zapomniana, nieużywana, choć gdy już dostanę ją w swe łapska – staram się wyciągnąć z niej najwięcej ile mogę, by znowu ją odrzucić na parę tygodni. Dzisiejszy zestaw kręci się wokół tej właśnie parki, a całość zgrałem na zasadzie stylu vintage, zarówno w kwestii doboru akompaniamentu jak i kolorystyki na zdjęciach. Myślę, że całość wyszła bardzo fajnie, zapraszam do czytania.

1

2 3

Parki w kolorze oliwkowym (TUTAJ opis parek) są absolutnie klasyką klasyki, legendarną legendą dopasowaną do obu płci. Tak jak niedawno pisałem i tutaj za genezę powstania odpowiadają przesłanki praktyczne, tym razem wojskowe. Mój model jest bardzo cienki, materiałem przypomina (cienką!) koszulę, a jej zastosowanie w zimie rośnie wraz z założeniem specjalnej podszewki, która grzeje niemożliwie. Efekt jaki powstaje przy jej noszeniu bez owej podszewki jest niezwykle ciekawy. Niby nie trzyma ciepła, ale chroni przed deszczem. Co prawda nie czuję się do końca swobodnie w czymś aż tak lekkim i cienkim, choć zapominam o tym po chwili.

4

5 6

Pod spodem zwykła, absolutnie prosta i bez jakichkolwiek niepotrzebnych wodotrysków bluza sweatshirt, z okrągłym kołnierzem. Widzicie, że nieco opina mi klatkę piersiową, to efekt treningów, który zapewne po redukcji troszkę straci na wyrazistości. Pamiętajcie, chcąc kupić bluzę najpierw kierujcie się w dział basic, by później po zakupie kilku kolorów kierować się z dział z bluzami zajętymi jakimiś nadrukami. Sami zauważycie, że zdecydowanie najczęściej korzysta się z takich prostych, bezproblemowych bluz.

7 8

Na nogach jasne Levisy 511 nieco zwężone od kolan w dół. Ich fason odpowiada mi w pełni i ten gruby, absolutnie, ale to absolutnie nierozciągliwy materiał idealnie wpisuje się w ich charakter. Są w pewnym sensie niewygodne, nie dostarczają swobody ruchów, ale takie je uwielbiam. Mimo też ich bardzo mocnego dopasowania gruby materiał nieco likwiduje efekt opinania. Świetne spodnie, polecam każdemu (polecam też zapoznać się z poradnikiem na temat JEANSÓW).

9 10 11

Stopy z kolei to buty, które recenzowałem TUTAJ i zdania nie zmieniam – świetne buty w bardzo fajnej cenie. Absolutna prostota, choć z pominięciem ciemnozielonych zapiętek, które w tym akurat zestawieniu stworzyły dość ciekawy efekt. Poradnik na temat białych butów z kolei mamy TUTAJ.

12

Całość skrajnie prosta, łatwa i wręcz przyziemna, ale czy to nie jest w tym zestawieniu właśnie świetne?

 

Parka – Topman, Podobna, Podobna

BluzaH&M, Podobna

Spodnie – Levi’s 511, Podobne

Buty – Zign, Podobne

13

 

 

The-Bigwig

Casualism Męska Moda Blog

Oliwkowa parka męska
4.93 z 15 ocen

    ADD YOUR COMMENT