Krótkie spodenki męskie z nadrukami

Casualism – Blog Moda Męska – Krótkie spodenki męskie

A dzisiaj pokażę Wam zestaw na ciepłe dni naszego klimatu. Dni, które poniekąd odchodzą już w zapomnienie. Ale tęsknić nie będę bo od deszczowego lata wolę nawet deszczową jesień. Zestaw w stylu basic, bez fajerwerków i wodotrysków. Ot – na środkowy dzień tygodnia.

1 2 3

Na górze koszulka wykonana z niezwykle cienkiego materiału. Niestety, ten materiał mimo stosunkowo lekkiego żywota – daje znaki użytkowania, które pojawią się „w oczach”. Białe koszulki oceniam jako niezwykle przydatne w każdej garderobie i ich dużej uniwersalności będę bronił już zawsze. Tak jak biała, bądź błękitna koszula oceniana jest w kręgach elegancji jako najlepsza – tak biała koszulka analogicznie oceniana jest w kręgach casual. Fakt ten jest niezaprzeczalny i niezwykle sensowny.

Poradnik – Biały t-shirt

4 5 6

Spodenki to wyprzedażowy łup z Pull & Bear. Główną cechą rozpoznawczą jest nadruk znany czytelnikom Casualism jako critters, tym razem prezentujący małe słoniki w odcieniu nieco jaśniejszym niż kolor materiału. Wybrałem je właśnie z tego powodu – bo nierzucające się stale w oczy dodatki to świetne dodatki. Spodenki zostały przeze mnie użyte „już” dwukrotnie od momentu zakupu. Ehh.

Stylizacja prezentująca te same spodenki, ale z marynarką

7 8

A na stopach widzimy wysokie Converse, które w większości źródeł internetowych oceniane są jako niezwykle niewdzięczne przy ich użytkowaniu z krótkimi spodenkami. Ale ta kwestia jest sporna. Pomoc w tej materii zaserwuję Wam już niedługo w odrębnym, poradnikowym wpisie w ramach którego poruszę ten dylemat.

Poradnik – Jak nosić białe buty?

9 10 11

W dłoni zaś trzymam przerobioną własnoręcznie torbę z He by Mango. Torba jest po przeróbce świetna i jej użytkowość dopiero teraz oceniam bardzo wysoko. Po zakupie nie byłem w stosunku do niej zbytnio pozytywnie nastawiony. Dopiero biorąc sprawy we własne ręce – przekonałem się jak ważna jest bryła i kształt torby.

Torba męska – Tote Bag – Torba shopper

12

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Krótkie spodenki męskie z nadrukami
4.8 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT